Kim jest Paulina Gałązka? Wiek, Mąż, DUBAJ

0
(0)

Najbardziej rozpoznawalna jest z głównej roli w filmie „Dziewczyny z Dubaju”. Bardzo głośnej produkcji, którą współtworzyła Doda i Emil Stępień, a reżyserowała Maria Sadowska. Piękna twarz i szczupła figura to podstawy wejścia w świat szołbiznesu. Żeby się w nim utrzymać w nim jednak potrzeba czegoś więcej. Czy talenty Gałązki wystarczą, by szybko z niego nie wypaść jak wielu przed nią? Artystka ma w zanadrzu jednak coś więcej niż urodę.

Paulina Gałązka – wykształcenie.

Ta wysoka i smukła blondynka może pochwalić się również wysoką inteligencją. Skończyła liceum Czadzkiego w Warszawie, do którego chodził między innymi Kuba Wojewódzki. Uzyskała dyplom na wydziale aktorskim w Łodzi w 2013 roku. Na ostatnim roku studiów uzyskała kilka nagród, między innymi odznaczenie ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za wybitne osiągnięcia. Nie da się tego zdobyć samą urodą, jej biografia udowadnia również talent i pracowitość.

Paulina Gałązka – Istagram

Paulina Galązka śladem wielu innych artystów nie lubi oglądać siebie na ekranie. Czy to wrodzona skromność, czy zbytni perfekcjonizm, który powoduje wewnętrzną krytykę – tego raczej nigdy się nie dowiemy Najmniej ulubionym etapem kręcenia filmów są dla niej sceny łóżkowe. Z pewnością nie ma bowiem bardziej krępujących momentów niż te, w których trzeba zdjąć ubranie. To podejście ma odbicie na profilach społecznościowych aktorki. Jej instagram wypełniony jest zwykłymi zdjęciami w moro, .selfie z przyjaciółkami, zabudowane stroje i stonowane kolory pozwalają docenić naturalną urodę Gałązki. Brak tu golizny czy desperacji. Prawdopodobnie dlatego jej fanów na intagramie cały czas przybywa a obecni śledzi ją już ponad sto tysięcy osób.

Paulina Gałązka – wiek.

Aktorka urodziła się w sierpniu 1989 roku, zatem ma ukończone 32 lata. Jak to mówią 30 to dziś nowa 20-latka i rzeczywiście – wiele kobiet wygląda niezwykle młodo jak na swój wiek. Paulina Gałązka nie jest tutaj wyjątkiem. Nie sposób jednak odgadnąć czy w jej przypadku wspaniała prezencja to zasługa genów, dobrej rutyny pielęgnacyjnej czy czegoś innego.

Paulina Gałązka – mąż.

Być może za promienną cerą i szerokim uśmiechem Pauliny stoi miłość. Aktorka jest bowiem w związku małżeńskim z Norwegiem Sindre Sandemo od 7 lat. Oboje są aktorami z sukcesami na kontach, a przecież nie ma lepszego spoiwa związku niż wspólna pasja! Na ten moment nie wiadomo nic, by para chciala powiększyć swoją rodzinę. Aktorka wciąż jest młodą kobietą, a na tym etapie rozwoju kariery taka decyzja mogłaby pozbawić ją kolejnych świetnych angaży.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Bądź pierwszy i oceń artykuł