Kim jest Ola Nowak?

5
(1)

Influencerzy szturmem podbili internet i media takie jak instagram, tiktok czy youtube. Każda kolejna generacja zbiera jeszcze większe żniwa w postaci followersów, a tym samym gaże za kampanie reklamowe czy filmy. Jedną z takich „rekinów” w tym biznesie jest z pewnością Ola Nowak. Co wiemy o bizneswoman z Nowego Sącza? 

Ola Nowak – Instagram

Instagram to królestwo Oli Nowak, tu czuje się najlepiej oraz tu posiada największą widownie bo ponad 1,6 miliona obserwatorów. Dzieli się ze swoimi fanami zdjęciami z podróży, relacjami z prywatnych wypadów z przyjaciółmi, drogimi stylizacjami, makijażami, odważnymi pozami. Nie uświadczymy jednak zdjęć partnera Oli, na którego temat nie ma też żadnych informacji. 

Ola Nowak – wiek.

Nowak urodziła się w maju 1995 roku, zatem niedługo będzie świętować 27 urodziny. Mimo tak młodego wieku odniosła już ogromny sukces, głównie za sprawą kanału Beksy, publikującego komediowe filmiki. Nowak prowadzi też swój własny, autorski kanał na youtubie, który śledzi ponad 200 tysięcy subskrybentów. Zawrotna kariera influencerki została dostrzeżona już w 2020 roku przez Frobsa, który umieścił ją na liście 100 wpływowych ludzi. Na liście tej znajdziemy takie gwiazdy jak Robert Lewandowski, Kulczyków i wiele innych osobistości ze świata mediów, sportu i biznesu. Do imperium Oli należy też marka odzieżowa, trzy domy i kanał na tiktoku. 

Ola Nowak – „Dance, dance, dance”.

Ola Nowak oprócz internetu próbowała swoich sił również w konwencjonalnej telewizji. Spełniła marzenie o tanecznym show biorąc udział w programie TVP „Dance, Dance, Dance”. Występowała w parze z Damianem Kordasem, i choć początkowo była uważana za faworytkę to odpadła w półfinale programu. Nie obyło się niestety od medialnej dramy i posądzania jury o stronniczość. Było to jedyne show, nad którym Ola Nowak nie miała kontroli. Być może również fakt, że widownia Dance, Dance, Dance nie jest aż tak zaznajomiona z internetowymi trendami wpłynęły na odbiór jej osoby, która nie była aż tak znana na tle dobrze opatrzonych telewizyjnych gwiazd TVP. 

Ola Nowak – siostra.

Ola Nowak ma starszą siostrę Julię Nowak. Panie dobrze się dogadują, zdają się mieć ciepłą relację. Czasem relacjonują swoje przygody na wakacjach czy spotkania na mieście. Choć bardzo podobne z wyglądu, to każda ma swój styl i nie sposób ich pomylić. Wspierają swoje kariery w internecie i swoje pomysły biznesowe. Można powiedzieć, że są dla siebie prawdziwymi przyjaciółkami.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów 1

Bądź pierwszy i oceń artykuł