Kim jest Ola Nowak? [Wiek, chłopak, wzrost]

Fot instagram @ola_nowak
3,9
(7)

Influencerzy szturmem podbili internet i media takie jak instagram, tiktok czy youtube. Każda kolejna generacja zbiera jeszcze większe żniwa w postaci followersów, a tym samym gaże za kampanie reklamowe czy filmy. Jedną z takich „rekinów” w tym biznesie jest z pewnością Ola Nowak. Co wiemy o bizneswoman z Nowego Sącza? 

Ola Nowak, najmłodsza milionerka ze Sądecka, na pewno nie próżnuje! Popularność w sieci oraz jej praca jako influencerka zaowocowały ogromnym sukcesem. Już kilka lat temu osiągnęła milionową liczbę obserwujących na Instagramie. Nie ma wątpliwości, że osiągnięcie tego sukcesu wymagało ogromnego zaangażowania.

Sądeczanka otwarcie przyznaje, że dobrze zarobione pieniądze inwestuje w różne przedsięwzięcia, a jednym z nich są nieruchomości. Ciekawostką jest to, że posiada mieszkanie sąsiadujące z apartamentami słynnych polskich sportowców – Lewandowskich i Boruców – w Warszawie. To z pewnością cieszy, jako że mieszkanie w tak prestiżowej okolicy jest zaszczytem.

Marzeniem tej internetowej gwiazdy jest jednak coś jeszcze większego. Ola Nowak marzy o własnym domu pod Warszawą. Planuje zapewne spełnić to marzenie i stworzyć swoją przestrzeń, która odzwierciedli jej indywidualny styl i gust.

Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć jak uda jej się urządzić swoje mieszkanie i, w przyszłości, dom. Bez wątpienia będzie to wyjątkowe i inspirujące, tak jak ona sama. Trzymamy kciuki za jej dalsze sukcesy!

Ola Nowak – Instagram, YOUTUBE

Instagram to królestwo Oli Nowak, tu czuje się najlepiej oraz tu posiada największą widownie bo ponad 1,6 miliona obserwatorów. Dzieli się ze swoimi fanami zdjęciami z podróży, relacjami z prywatnych wypadów z przyjaciółmi, drogimi stylizacjami, makijażami, odważnymi pozami. Nie uświadczymy jednak zdjęć partnera Oli, na którego temat nie ma też żadnych informacji. 

Ola była aktywna w publikowaniu treści na YouTube, jednak postanowiła zawiesić swoją działalność na tej platformie. Jednak nadal odnosi ogromny sukces na TikToku, gdzie ma aż 1,6 miliona obserwujących. Tam realizuje swoją pasję, a zarazem czerpie z tego dochody. Jest jedną z najbardziej popularnych polskich influencerek, stanowiąc wzór do naśladowania dla całego pokolenia, które dorastało na Instagramie. Jej wpływ i zasięg są ogromne, co przyciąga uwagę wielu marek, które starają się nawiązać współpracę z nią, aby dotrzeć do potencjalnych klientów.

27-letnia Ola, niedawno znalazła się na liście Forbes jako jedna z dziesięciu najbardziej wpływowych kobiet. Nie jest to jednak jej pierwsze osiągnięcie, wcześniej już zdobyła miejsce na liście 40 najbardziej wpływowych osób w internecie, także według Forbes. W tym najnowszym zestawieniu zajęła imponujące 16. miejsce, wyprzedzając takie znane osobistości jak Joanna Krupa czy Maffashion. Ciekawostką jest, że w tym samym zestawieniu figurowali również inni znani Polacy, takie jak Robert Lewandowski, Martyna Wojciechowska czy Julia Wieniawa.

Popularność w świecie internetowym potrafi być kapryśna, ale Ola wydaje się znaleźć złoty środek, który pozwala jej utrzymać się na podium. Jej liczba fanów stale rośnie, a jej praca jest wysoko ceniona w różnych rankingach. Niejednokrotnie jej nazwisko pojawiało się w zestawieniach, gdzie dominowali tacy giganci jak Robert Lewandowski, Martyna Wojciechowska czy Joanna Krupa. Oznacza to, że jej wpływ w sieci jest na tyle znaczący, że dorównuje popularnością tym wybitnym osobom.

Ola Nowak – wiek.

Nowak urodziła się w maju 1995 roku, zatem niedługo będzie świętować 27 urodziny. Mimo tak młodego wieku odniosła już ogromny sukces, głównie za sprawą kanału Beksy, publikującego komediowe filmiki. Nowak prowadzi też swój własny, autorski kanał na youtubie, który śledzi ponad 200 tysięcy subskrybentów. Zawrotna kariera influencerki została dostrzeżona już w 2020 roku przez Frobsa, który umieścił ją na liście 100 wpływowych ludzi. Na liście tej znajdziemy takie gwiazdy jak Robert Lewandowski, Kulczyków i wiele innych osobistości ze świata mediów, sportu i biznesu. Do imperium Oli należy też marka odzieżowa, trzy domy i kanał na tiktoku. 

Ola Nowak – „Dance, dance, dance”.

Ola Nowak oprócz internetu próbowała swoich sił również w konwencjonalnej telewizji. Spełniła marzenie o tanecznym show biorąc udział w programie TVP „Dance, Dance, Dance”. Występowała w parze z Damianem Kordasem, i choć początkowo była uważana za faworytkę to odpadła w półfinale programu. Nie obyło się niestety od medialnej dramy i posądzania jury o stronniczość. Było to jedyne show, nad którym Ola Nowak nie miała kontroli. Być może również fakt, że widownia Dance, Dance, Dance nie jest aż tak zaznajomiona z internetowymi trendami wpłynęły na odbiór jej osoby, która nie była aż tak znana na tle dobrze opatrzonych telewizyjnych gwiazd TVP. 

Ola Nowak – siostra.

Ola Nowak ma starszą siostrę Julię Nowak. Panie dobrze się dogadują, zdają się mieć ciepłą relację. Czasem relacjonują swoje przygody na wakacjach czy spotkania na mieście. Choć bardzo podobne z wyglądu, to każda ma swój styl i nie sposób ich pomylić. Wspierają swoje kariery w internecie i swoje pomysły biznesowe. Można powiedzieć, że są dla siebie prawdziwymi przyjaciółkami.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 3,9 / 5. Liczba głosów 7

Bądź pierwszy i oceń artykuł