Kim jest Natsu, czyli Natalia Karczmarczyk?

4
(1)

Natalia Karczmarczyk, w sieci znana pod pseudonimem Natsu, to popularna influencerka, tiktokerka i youtuberka. Była również członkinią słynnego Teamu X. W 2021 roku do sieci wyciekły jej nagrania z seks-kamerek, a reakcje internautów były mocno podzielone. Mimo tego wydarzenia kariera medialna Natsu wciąż się rozwija, a grono jej obserwatorów na Instagramie wciąż się powiększa. Co jeszcze wiemy o Natalii Kaczarczyk? Czytajcie dalej!

Natalia „Natsu” Karczmarczyk — wiek, Szkoła, zainteresowania

Natalia Karczmarczyk urodziła się 11 grudnia 1997 roku i pochodzi z Siemianowic Śląskich. W szkole była wzorową uczennicą, a w gimnazjum mogła pochwalić się 100% frekwencją. Ukończyła liceum o profilu biologiczno-chemicznym, planowała bowiem studiować medycynę. Niestety plany te nie powiodły się i ostatecznie studiowała farmację.

Natsu próbowała również swoich sił w aktorstwie. W latach 2014-2020 występowała w serialu paradokumentalnym Szkoła, który emitowany był na antenie TVN. Szczyt jej rozpoznawalności przypadł na rok 2017, kiedy grana przez nią postać zaczęła cieszyć się coraz większą popularnością. Dziewczyna bardzo dobrze wspomina swoją telewizyjną przygodę i przyznaje, że lubiła wcielać się w swoją postać.

Super mi się grało taki zły charakter. Była bardzo barwną postacią. Nie było nudno – wyznała.

W wolnym czasie Natalia Karczmarczyk lubi oglądać seriale. Jej ulubione tytuły to Gra o tron, Lucyfer i Breaking Bad. Przyznaje, że bardzo lubi też filmy z aktorem Leonardo DiCaprio. Natsu inspiruje się Kylie Jenner i marzy o wakacjach na Hawajach.

Natalia Karczmarczyk gwiazdą mediów społecznościowych — INSTAGRAM, TIKTOK, YOUTUBE

Natsu jest jedną z najpopularniejszych influencerek na polskim YouTubie, gdzie dzięki prowadzonemu od 2018 roku kanałowi zgromadziła ponad milion fanów. Jej filmy m.in. z challengami i zabawnymi scenkami cieszą się ogromną popularnością, wszystkie zostały na ten moment wyświetlone w sumie już ponad 195 milionów razy.

Profil Natalii na Instagramie śledzi 1,3 miliona fanów, a konto na TikToku obserwuje 1,9 mln osób.

Natsu w składzie Teamu X

W 2020 roku dołączyła do słynnego Teamu X, czyli projektu agencji Spotlight, w ramach którego grupa youtuberów zamieszkała w willi pod Warszawą. Team X to konkurencja krakowskiej Ekipy Friza. Szybko zaczęła się wyróżniać wśród członków grupy, w pewnym momencie stała się nawet swego rodzaju jej liderem. Projekt jednak dobiegł końca, a sama Natsu postanowiła szukać nowych wyzwań i obecnie zajmuje się własnym internetowym projektem pod roboczą nazwą Natsu World. Do nowej ekipy influencerki mógł się zgłosić każdy. Jedynym ograniczeniem był wiek – kandydaci musieli mieć ukończone 17 lat.

Zapraszam Cię serdecznie do mojego świata i możliwości towarzyszenia mi przy nowym projekcie, który narobi sporo szumu – pisała.

Natalia Karczmarczyk — gala High League

O influencerce było również głośno za sprawą wygranej na pierwszej gali High League. Natsu zwyciężyła z Lexy Chaplin. Ich pojedynek był walką wieczoru i jednocześnie jednym z najbardziej wyczekiwanych widowisk na polskim YouTubie.

Natalia Karczmarczyk — życie prywatne

O życiu prywatnym Natsu nie wiadomo za wiele. W 2022 roku media obiegła wiadomość, że jej nowym partnerem jest Marcin Dubiel, także znany influencer.

Seks afera z Natsu w roli głównej

W 2021 roku do sieci wyciekły kontrowersyjne nagrania z Natsu w roli głównej. Były to archiwalne filmiki pochodzące z czasów, gdy Natalia pracowała „na kamerkach”. Afera ta spowodował, że influencerka musiała zmierzyć się z ogromną falą krytyki skierowaną w swoją stronę. „Bez ubrań nie poznałem”, „Dziwka”, „Ile trzeba rzucić żetonów?”, „Pokaż cycki”, „Lustereczko powiedz przecie kto sprzedawał siebie w necie?”, „Kto jest największą puszczalską kurwą na świecie?”, „Kto się kurwi w necie?”, „A to ździra” czy „Pokaż cipę” – to tylko niektóre z komentarzy.

Natsu zareagowała błyskawicznie i jeszcze tego samego dnia nagrała wiadomość do swoich obserwatorów.

Sytuacja miała miejsce cztery lata temu i to był okres w życiu, do którego nigdy nie chciałabym wracać. Byłam młoda, głupia, omamiona i czasu nie cofnę. Rozpowszechnianie tych zdjęć i filmów jest nielegalne, dlatego sprawę zgłosiłam na policję i jest w toku. Bardzo zależy mi na tym, żeby wasze postrzeganie mnie przez tę sytuację się nie zmieniło. Proszę, żebyście mi dali szansę żyć, tworzyć i robić to, co kocham. Kocham swoje życie takie, jakie jest, i nie chciałabym, żeby się zmieniło. Dlatego bardzo proszę, żeby tego nie rozpowszechniać. I tyle – tłumaczyła na Instastory

Za Natsu murem stanęli youtuberzy oraz tiktokerzy tacy jak m.in. Friz, Marcin Dubiel, Tromba, Patecki, Boxdel, Nitro, Jeleniewska, Kinga Sawczuk czy Veronica Bielik. Reakcje internautów były podzielone. Wsparcie popularnych osób pomogło jej opanować kryzys wizerunkowy, ale wielu internautów twierdzi, że przyczynia się to do normalizowania pracy seksualnej.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 4 / 5. Liczba głosów 1

Bądź pierwszy i oceń artykuł