Kim jest Natalia Janoszek?

0
(0)

32 letnia Natalia Janoszek pochodzi z Bielska-Białej. Jest piosenkarką, aktorką i bywalczynią konkursów piękności. Jej talent i uroda są doceniane w Bollywood i Stanach. 

Natalia Janoszek – kariera.

Artystka zaczynała w zespole „Bielsko”, gdzie od najmłodszych lat ćwiczyła taniec i śpiew. Aktorstwo trenowała w szkole aktorskiej przy Teatrze polskim. Ukończyła studia magisterskie z międzynarodowego biznesu na Uniwersytecie Warszawskim. Od 16-tego roku życia bierze udziały w konkursach piękności, wzięła udział w ponad 40 wydarzeniach z tej kategorii. Była honorowana wielu tytułami jak Miss Friendship w 2009, Miss Congeniality 2011. Była na okładce Cosmopolitan, w 2019 roku otwierała Cannes. W 2021 roku jej karierę w Bollywood zwieńczyły dwie nagrody JIFFA. Natalia Janoszek cały czas rozwija swoją karierę i jeszcze z pewnością o niej usłyszymy. 

Natalia Janoszek – 365 dni.

Polski erotyk na podstawie książki Blanki Lipinskiej, choć nie zdobył uznania krytyków, to z pewnością zdobył rozgłos. Natalia Janoszek była jedną z aktorek biorących udział w przedsięwzięciu. Grająca niewielką, acz pamiętną rolę Karoliny, przyjaciółki głównej bohaterki, Janoszek nie posiada się z radość, że została zauważona przez polskich filmowców. Aktorka przyznała, że cieszy się z angażu i ma nadzieję na więcej pracy w Polsce ponieważ nie chce podróżować cały czas do Indii. 

Natalia Janoszek – partner. 

Natalia Janoszek choć lubi atencję fotoreporterów to nie ujawnia zbyt wiele ze swojego życia prywatnego. W dawnych wywiadach informowała, że z nikim się nie spotyka, lecz od 3 lat nie przekazywała żadnych informacji na temat swojego stanu cywilnego. Aktorce z pewnością nie jest łatwo budować relacji gdyż kursuje między Europą, Stanami a Indiami. Poświęca ogrom czasu na budowanie kariery, a jedyne randki, o jakich wiemy to te charytatywne, jak niedawna kolacja z greckim milionerem. Modelka lubi pomagać innym, regularnie angażuje się w akcje pomocowe UNICEF. W 2021 roku zaangażowała się, oferując na licytację kolację ze sobą. Została ona sprzedana za prawie milion dolarów. Choć środki z tej transakcji zostały przeznaczone na cele charytatywne, celebrytka musiała zmierzyć się ze sporym hejtem w sieci. Słusznie zwróciła uwag, że mężczyzn się nie krytykuje za licytacje kolację jak np. Brad Pitt. 

Natalia Janoszek – gdzie mieszka.

Choć aktorka z powodzeniem rozwinęła karierę w Indiach, to ze smutkiem wyznaje, że nie czuje się tam bezpiecznie. Indie to kraj silnie patriarchalny, który nadal wierzy w wyższość płci męskiej nad żeńską i manifestuje to w różny przykry sposób na przykład przemocą, wykorzystywaniem, piętnowaniem kobiet. Natalia Janoszek padła kilka razy ofiarą agresji na planie filmowym. Z tego powodu nie planuje tam przeprowadzki na stałe. Cały czas mieszka w Polsce i nie wyobraża sobie wyprowadzki. 

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Bądź pierwszy i oceń artykuł