Kim jest Natalia Janoszek? [filmy, stanowski, wiek, partner]

Fot instagram @nataliajanoszek
3
(26)

32 letnia Natalia Janoszek pochodzi z Bielska-Białej. Jest piosenkarką, aktorką i bywalczynią konkursów piękności. Jej talent i uroda są doceniane w Bollywood i Stanach. 

Natalia Janoszek – kariera.

Artystka zaczynała w zespole „Bielsko”, gdzie od najmłodszych lat ćwiczyła taniec i śpiew. Aktorstwo trenowała w szkole aktorskiej przy Teatrze polskim. Ukończyła studia magisterskie z międzynarodowego biznesu na Uniwersytecie Warszawskim. Od 16-tego roku życia bierze udziały w konkursach piękności, wzięła udział w ponad 40 wydarzeniach z tej kategorii. Była honorowana wielu tytułami jak Miss Friendship w 2009, Miss Congeniality 2011. Była na okładce Cosmopolitan, w 2019 roku otwierała Cannes. W 2021 roku jej karierę w Bollywood zwieńczyły dwie nagrody JIFFA. Natalia Janoszek cały czas rozwija swoją karierę i jeszcze z pewnością o niej usłyszymy. 

Natalia Janoszek – Krzysztof Stanowski i afera

Krzysztof Stanowski stworzył epicki trzygodzinny film, który skrupulatnie demaskuje tajemniczą ścieżkę kariery Natalii Janoszek.

Krzysztof Stanowski, współwłaściciel Kanału Sportowego, zrealizował kolejny film trwający niemal 3 godziny, poświęcony Natalii Janoszek, mimo że jest obłożony sądowym zakazem publikacji w swoich mediach informacji sugerujących, że aktorka uknuła swój sukces. W nowym materiale dziennikarz przedstawił nowe dowody na to, że kariera Janoszek może być nieautentyczna. – Teraz możecie mnie ukarać, nałożyć grzywnę, ale nie zdołacie uciszyć mojego głosu – oświadczył twórca „Dziennikarskiego zera”.

W piątkowej edycji programu „Poranek” na Kanał Sportowy, Krzysztof Stanowski zapowiedział premierę długometrażowego dokumentu poświęconego Natalii Janoszek. Zgodnie z wcześniejszymi informacjami z Twittera, film ma długość dwóch godzin i 45 minut. – Chciałbym, aby ten film stanowił naruszenie sądowego postanowienia. Każda kolejna publikacja to wyższa kara – żartował dziennikarz. Podkreślił, że ewentualne naruszenie postanowienia sądowego byłoby drugim incydentem, a za trzecim naruszeniem kara może wynieść nawet milion złotych. Stanowski wyraził opinię, że nie byłoby to kosztowne – milion złotych – do zapłacenia.

W końcu film zatytułowany „Natalia Janoszek. The End” został udostępniony na platformie YouTube około godziny 18. Wcześniej Stanowski ujawnił, że produkcja materiału absorbowała środki w wysokości 70-80 tysięcy złotych, wliczając w to koszty podróży do Indii i kilkudniowego pobytu tam. Ponadto zapowiedział, że planuje rozmawiać na Kanale Sportowym z dwójką Polaków, którzy osiągnęli rzeczywiste sukcesy na indyjskim rynku filmowym.

W swoim filmie, zatytułowanym „Natalia Janoszek. The End”, Stanowski skupił się na historii dziewczyny, która rzekomo manipulowała informacjami w mediach. Rozpoczął program od dwóch plansz wyjaśniających, czym jest mitomania i jakie są jej objawy. – To relacja o kobiecie, która wyśmiewała się z największych mediów w Polsce i najbardziej renomowanych dziennikarzy. Zadrwiła z dyrektorów stacji telewizyjnych, redaktorów naczelnych czasopism i gazet, z reporterów i dziennikarzy, a także z widzów, czytelników i słuchaczy – opowiadał Krzysztof Stanowski. Wskazał, że pierwszy odcinek był tylko wstępem do skali manipulacji dokonywanych przez Natalię Janoszek. Stanowski zaznaczył, że choć z teoretycznego punktu widzenia nie powinien tworzyć drugiego odcinka, by uniknąć naruszenia sądowego postanowienia, to jednak decyduje się to zrobić, by wyjaśnić sytuację. Podkreślił, że choć mógłby opublikować film na innej platformie, to szanuje decyzje sądów i nie chce łamać przepisów. – Jestem zobowiązany pozostać przy prawdzie, nagrać ten materiał i ponieść konsekwencje – oznajmił. Jako powód drugiego odcinka Stanowski podał m.in. listy od pełnomocników Janoszek, domagające się zapłaty od 20 do 40 tysięcy złotych, jakie mieli wysyłać do sponsorów Kanału Sportowego. Twórca filmu skupił się początkowo na produkcji „The swing of things” („Miedzy nami swingersami”), którą uważał za narzędzie, które aktorka wykorzystała do zdobycia wiarygodności jako hollywoodzka gwiazda. Stanowski odkrył wywiad, w którym Janoszek przyznała, że otrzymała rolę ratowniczki w tym filmie w sposób przypadkowy. – Poszłam na drinka do hotelowego baru i spotkałam tam pana, który okazał się producentem filmu. Rozmowa przerodziła się w propozycję roli – relacjonowała aktorka w wywiadzie udzielonym serwisowi Pomponik. Kontynuując, dodała, że film był w zaawansowanym etapie produkcji. – Zaproponowałam ci rolę – odpowiedział producent. – W ten sposób zagrałam w hollywoodzkim filmie komediowym u boku Luke’a Wilsona – zdradziła Janoszek. W filmie Stanowskiego zaprezentowano również krótką scenę z udziałem Janoszek, idącej brzegiem plaży i rozglądającej się dookoła. – Natalia doskonale zdaje sobie sprawę, że nie ma tu czym się chwalić – skomentował dziennikarz. Twierdził również, że aktorka opublikowała fałszywy zwiastun filmu, w którym wystąpiła, na swoim Instagramie. Usunęła z oryginalnego zwiastunu fragmenty z udziałem innych aktorów i dodała fragment ze swojej sesji zdjęciowej nad morzem.

Natalia Janoszek – chicken curry law

Natalia Janoszek zaledwie kilka lat temu zaprezentowała się na ekranie w głównej roli filmowej w produkcji zatytułowanej „Chicken Curry Law”. Mamy ciekawą nowinę dla tych, którzy mają ochotę zanurzyć się w bollywoodzkim kinie.

W roku 2019, Natalia Janoszek odegrała kluczową rolę w filmie o nazwie „Chicken Curry Law”. Wielokrotnie dzieliła się swoimi refleksjami na temat tego doświadczenia w bollywoodzkiej produkcji. W rozmowie z dziennikarzem portalu Onet.pl jakiś czas temu, wyznała, że była to jedna z najbardziej wyjątkowych i wymagających przygód w jej życiu. „Praca na planie nie należała do najłatwiejszych. Ta rola była dla mnie jednym z najbardziej wymagających wyzwań aktorskich do tej pory. Szczególnie dlatego, że film opierał się na faktach, a wydarzenia, które przedstawiono, miały miejsce kilka lat wcześniej w Goa. Niestety, Indie to kraj, gdzie ofiary przemocy seksualnej często nie otrzymują wsparcia, lecz są wręcz traktowane jako potencjalnie winne” – wspomniała w tamtym wywiadzie.

Jeśli ktoś z Was ma zamiar zanurzyć się w świat „Chicken Curry Law” z Natalią Janoszek w głównej roli, to mamy dla Was dobrą nowinę. Film jest teraz dostępny online całkowicie za darmo. Każdy, kto interesuje się karierą tej aktorki, ma szansę obejrzeć ten film na platformie YouTube. Ta bollywoodzka produkcja jest pełnym dramatu obrazem, którego akcja toczy się głównie w sali sądowej. Opowiada ona historię Mai Johnson, postaci zagranicznej, którą wcieliła się właśnie Natalia Janoszek. Główna bohaterka zostaje porwana i brutalnie zaatakowana przez członków elitarnego kręgu w Mumbaju. Razem z wsparciem miejscowego aktywisty staje do walki o sprawiedliwość. Wątek trafia na wokandę, gdzie Maya podejmuje zaciętą prawną batalię z jej oprawcami.

Natalia Janoszek – 365 dni

Polski erotyk na podstawie książki Blanki Lipinskiej, choć nie zdobył uznania krytyków, to z pewnością zdobył rozgłos. Natalia Janoszek była jedną z aktorek biorących udział w przedsięwzięciu. Grająca niewielką, acz pamiętną rolę Karoliny, przyjaciółki głównej bohaterki, Janoszek nie posiada się z radość, że została zauważona przez polskich filmowców. Aktorka przyznała, że cieszy się z angażu i ma nadzieję na więcej pracy w Polsce ponieważ nie chce podróżować cały czas do Indii. 

Natalia Janoszek – partner

Natalia Janoszek choć lubi atencję fotoreporterów to nie ujawnia zbyt wiele ze swojego życia prywatnego. W dawnych wywiadach informowała, że z nikim się nie spotyka, lecz od 3 lat nie przekazywała żadnych informacji na temat swojego stanu cywilnego. Aktorce z pewnością nie jest łatwo budować relacji gdyż kursuje między Europą, Stanami a Indiami. Poświęca ogrom czasu na budowanie kariery, a jedyne randki, o jakich wiemy to te charytatywne, jak niedawna kolacja z greckim milionerem. Modelka lubi pomagać innym, regularnie angażuje się w akcje pomocowe UNICEF. W 2021 roku zaangażowała się, oferując na licytację kolację ze sobą. Została ona sprzedana za prawie milion dolarów. Choć środki z tej transakcji zostały przeznaczone na cele charytatywne, celebrytka musiała zmierzyć się ze sporym hejtem w sieci. Słusznie zwróciła uwag, że mężczyzn się nie krytykuje za licytacje kolację jak np. Brad Pitt. 

Natalia Janoszek – gdzie mieszka.

Choć aktorka z powodzeniem rozwinęła karierę w Indiach, to ze smutkiem wyznaje, że nie czuje się tam bezpiecznie. Indie to kraj silnie patriarchalny, który nadal wierzy w wyższość płci męskiej nad żeńską i manifestuje to w różny przykry sposób na przykład przemocą, wykorzystywaniem, piętnowaniem kobiet. Natalia Janoszek padła kilka razy ofiarą agresji na planie filmowym. Z tego powodu nie planuje tam przeprowadzki na stałe. Cały czas mieszka w Polsce i nie wyobraża sobie wyprowadzki. 

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 3 / 5. Liczba głosów 26

Bądź pierwszy i oceń artykuł