Kim jest Marta Juras? [mąż, dzieci, wzrost, wiek]

M jak miłóść (2000)
1
(1)

Marta Juras – życie prywatne

Aktorka swoje życie prywatne stara się bardzo chronić i nie upubliczniać w mediach społecznościowych. Jest w tym bardzo konsekwentna i na próżno szukać jej aktywności w świecie medialnym. Marta przez kilka lat spotykała się z Mikołajem Roznerskim, którego również mogliśmy zobaczyć w roli Marcina w serialu „M jak Miłość”. Owocem ich związku jest syn Antoś, który ma obecnie 7 lat. Niestety związek nie przetrwał próby czasu oraz zdrady Mikołaja z aktorką Olgą Bołądź i para oficjalnie się rozstała. Przykrą informacją był sam fajt, iż aktorka dowiedziała się o tym niestety z tabloidów, co było wyjątkowo bolesną życiową lekcją, która zakończyła się ostatecznie w 2013 roku. Po kilku latach spotkała na swojej drodze mężczyznę, z którym ma obecnie dwie pociechy. Konsekwentnie życie prywatne nie jest upublicznione na rozmaitych portalach, ponieważ bardzo sobie ceni w tej kwestii całkowitą anonimowość i spokój. Warto podkreślić, że jest współwłaścicielką sklepu o wdzięcznej nazwie „Nabobo” z odzieżą używaną. Życie prywatne aktorki zdecydowanie różni się od innych znanych aktorek, ponieważ bardzo ceni sobie prywatność oraz bezpieczeństwo rodziny, dlatego na próżno szukać w całym internecie wywiadów z jej udziałem. W obecnych czasach jest to naprawdę rzadkość, gdyż życie publiczne często jest przekładane w social mediach na wartości pieniężne. Osobiście jest to godne podziwu i pełne klasy, że w XXI wieku jednak można unikać blasku fleszy i sprzedawania wszystkiego w mediach.

Z kim obecnie jest Marta Juras?

Aktorka uchyliła rąbka tajemnicy w 2016 roku i oznajmiła, że spodziewa się drugiego dziecka z nowym partnerem, który pozostaje anonimowy w social mediach. Obecnie jest mamą trójki dzieci, z których jest znany tylko syn Antek, który jest owocem związku z byłym partnerem Mikołajem Roznerskim. Imiona oraz wizerunek dwóch kolejnych pociech są anonimowe i nigdy nie zostały podane w mediach społecznościowych.

Ile Marta Juras ma lat?

Aktorka urodziła się 23 czerwca 1986r.

Marta Juras – kariera

Marta Juras w latach 2006-2010 studiowała na Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Warto podkreślić, że młoda aktorka ma za sobą mnóstwo ról nie tylko telewizyjnych, ale i kinowych tj:

– ‘Listy do M’, ‘Cisza’, ‘Czas honoru’, ‘Mazurek’, ‘Komisja Morderstw’, ‘Głęboka Woda’, ‘Wydech’, ‘Mazurek’, ‘Po prostu przyjaźń’, ‘Fabryka, jak również ‘Przepis na życie’, ‘Trash’, ‘Wnyki’oraz ‘Legiony’. Popularność zdobyła dzięki odegraniu roli w serialu „ M jak Miłość’, a następnie w „Na dobre i na złe”. Aktorka po występach w serialach pojawiała się później w niewielkich rolach drugoplanowanych. Warto podkreślić iż w latach 2011-2014r. można było zobaczyć ją wielokrotnie na deskach Teatru Współczesnego, a następnie w 2015r. w Teatrze Studio. Spektakle z jej udziałem to m.in.: ‘Wiosna’, ‘Baby Doll’ oraz ’Oniegin’.

Kogo zagrała Martą Juras w M jak milosc?

Marta Juras swoją rozpoznawalność zyskała dzięki roli Eryki Bufford w telewizyjnym serialu „M jak Miłość”, która przyleciała do Grabiny ze Stanów Zjednoczonych. Głównym powodem jej przyjazdu jest odebranie rodzinie ich rodzinnego domu. Dodatkowo wątek również toczył się wokół romansu Eryki z ówczesnym życiowym partnerem Mikołajem Roznerskim, który również grał w serialu.

Czy Martą Juras gra w Barwach szczęścia?

Aktorka po serialach telewizyjnych i kilku drugoplanowych rolach na jakiś czas zniknęła z ekranów, aby w 2020 roku powrócić jako postać dyrektorki szkoły w którą się wcieliła genialnie. Gabriela Niedzielska bo tak nazywa się odgrywana postać została przysłana specjalnie przez kuratorium, aby zlikwidować w szkolnej placówce problem jakim są narkotyki.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 1 / 5. Liczba głosów 1

Bądź pierwszy i oceń artykuł