Kim jest Maria Pawłowska? Wiek, Wzrost, mąż

Instagram @mariapawlowska
4,1
(15)

Maria Pawłowska wiek, wzrost, pochodzenie 

Maria Pawłowska to młoda aktorka urodzona w 1991 roku. Pochodzi z Krakowa, jednak przez wiele lat mieszkała też we Francji, gdzie pracę w dziedzinie fizyki nuklearnej dostał jej ojciec. Aktorka dzięki temu może poszczycić się znajomością dwóch języków romańskich: francuskim i włoskim. Maria należy do filigranowych kobiet – mierzy niewiele ponad 160 centymetrów. 

Maria Pawłowska – aktorka

Gwiazda w jednym z wywiadów opowiedziała o dzieciństwie, w którym już lubiła wcielać się w różne postacie na przykład z książek, które czytała. Potrafiła ubierać się nawet jak dana postać, naśladować jej myślenie, zachowanie aktywności. Pawłowska jest dyplomowaną aktorką – ukończyła studium aktorskie w Krakowie oraz Akademię Teatralną im. Zelwerowicza. Artystka może pochwalić się również talentem wokalnym, który zaprezentowała jeszcze na studiach, a w 2019 roku wystąpiła nawet na legendarnym Festiwalu w Opolu przy akompaniamencie orkiestry, co jak później przyznała, było dla niej całkiem nowym doświadczeniem.

Maria Pawłowska – role, przebieg kariery

Pawłowska przyznaje, że aktorstwo to ciężki kawałek chleba. Trzeba mieć twardą skórę, ponieważ większość razy w życiu nie zostanie się wybranym do roli bądź projektu. Ciągłe odrzucenie, porównywanie się z innymi, poczucie niesprawiedliwości parę razy doprowadziły aktorkę na skraj rezygnacji z tej pracy. Z czasem nabrała jednak dystansu i stara się w każdej sytuacji po prostu dobrze bawić. Takie podejście zdecydowanie popłaca, ponieważ aktorka może poszczycić się wieloma ciekawymi angażami, a jej kariera cały czas się rozwija. Grała w takich znanych produkcja jak „M jak miłość” u boku znanego i lubianego Mikołaja Roznerskiego, film pełnometrażowy „Letnie popołudnie”, „Leśniczówka”. Ma na koncie też kilka ról epizodycznych np. w „Ojcu Mateuszu” czy „Komisarzu Aleksie”. 

Maria Pawłowska – mąż.

Maria Pawłowska nie należy do aktorek, które za wszelką cenę unikają zamążpójścia. Aktorka w wieku zaledwie 25 lat wyszła za kolegę po fachu – również aktora oraz początkującego youtubera Michała Poznańskiego. Aktorka również kilka lat temu próbowała rozwinąć swój kanał na youtubie, którego szczątki można jeszcze znaleźć w internecie. Kanał gwiazdki miał traktować o kulisach aktorstwa, chciała przybliżyć pracę aktora głównie w teatrze, niestety zabrakło jej czasu na kontynuowanie tego projektu. Być może pod skrzydłami męża, który wspomoże ją swoim doświadczeniem, wróci do tego pomysłu, a nawet podbije tiktoka czy snapchata. 

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 4,1 / 5. Liczba głosów 15

Bądź pierwszy i oceń artykuł