Kim jest Kamila Bujalska? [mąż, wzrost]

1
(1)

Kamila Bujalska – Filmy

Kamila Bujalska to polska aktorka głównie serialowa. Urodziła się w 1990 roku. Swoją karierę zaczęła w serialu “Na współnej” prawie dwie dekady temu. Wystąpiła gościnnie w wielu produkcjach dobrze znanych widzom np “Na dobre I na złe”, “Leśniczówka”, “Druga szansa”.

Kamila Bujalska – Instagram

Aktorka ewidentnie czeka jeszcze na przełom w karierze. Aktualnie jej profil na instagramie śledzi niwiele ponad 4 tysiące osób. Kamila Bujalska nie szuka jednak drogi na skróty I publikuje konekwentnie zdjęcia w naturalnych pozach na ulubionych zajęciach. Zdjęcia gór, wspinaczki w dresach, czy zakulisowe zdjęcia bez makijażu pokazują, że aktorka nie zamierza pozować na kogoś kim nie jest. Dużo łatwiej jest nabić obserwatorów skandalami czy nagością. Taka kariera ma jednak często krótki termin ważności, zawsze lepiej jest budować swoją karierę na talencie I prawdziwych umiejętnościach niż tanich skandalach.

Kamila Bujalska – Stulecie winnych

Serial fabularny Stulecie winnych to produkcja TVP na podstawie trójksięgu Albeny Grabowskiej pod tym samym tytułem. Powieść ukazuje historię rodziny o nazwisku Winny, która rozgrywa się w 1914 roku w wiosce Brwinowo. Książka śledzi historię dwóch bliźniaczek, urodzonych w okupowanej Polsce na przestrzeni XX wieku a kończy się w momencie wybuchu II Wojny Światowej. Kamila Bujalska gra w serialu Basię Borkowską, córkę jednej z głównych bohaterek. Aktorka dołączyła do obsady w 2 sezonie, gra w dwóch kolejnych.

Kamila Bujalska – Wikipedia

Życiorys zamieszczony na Wikipedii jest raczej skąpy. Informuje jedynie o dacie urodzenia oraz wykształceniu aktorki – ukończyła The Lee Strasberg Institute w Nowym Jorku, co jest prestiżowym potwierdzeniem jej umiejętności. Nie wiadomo nic o rodzicach aktorki, zatem możemy założyć, że nie pochodzi ze znanej rodziny.

Kamila Bujalska – Mąż

Kamila Bujalska jest w związku małżeńskim z Tomaszem Soinem, który jest muzykiem. Alternatywny styl artysty, który nosi długie włosy I tunel w uchu z pozoru może nie pasować do stonowanego I spokojnego wizerunku aktorki grającej głównie w produkcjach TVP. Jednak para nie afiszuje się ze swoim związkiem ani osobno w social mediach. Tak naprawdę nie wiemy co gra w jej duszy ani jaki gust ma Kamila Bujakiewicz. Ze stylu wypowiedzi I wielu projektów, w które się angażuje można wnioskować, że to osoba o wielu pasjach I marzeniach a taki partner to zawsze skarb. Z wywiadu, jaki aktorka udzieliła portalowi bochnia.naszemiasto.pl wynika, że dzielą pasję do muzyki, ponieważ oboje są zaangażowani w autorski projekt SOIN. Efektem prac jest EP “Halo” już dostępny na YouTube I w sprzedaży. Artystka rozwija się zatem na kilku frontach.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 1 / 5. Liczba głosów 1

Bądź pierwszy i oceń artykuł