Kim jest Joanna Kuberska? WIEK, WZROST, PARTNER

Instagram @joanna_kuberska
3,8
(11)

Kim jest Joanna Kuberska? Jest to aktorka młodego pokolenia, która robi zawrotną karierę w telewizji. Prowadzi także z zaangażowaniem własny profil na Instagramie oraz regularnie umieszcza tam zdjęcia z planów seriali czy z życia prywatnego. Kim jest Joanna Kuberska? – sporo informacji na jej temat można znaleźć poniżej.  

Joanna Kuberska mąż

Nie można nigdzie znaleźć informacji na temat Joanna Kuberska mąż, gdyż aktorka nie jest w stałym związku. 

Joanna Kuberska prywatnie

Na temat Joanna Kuberska prywatnie nie wiadomo zbyt wiele. Niedawno widywała się z mężczyzną noszącym imię Piotr. Niemniej jednak na wakacje jeździ najczęściej z przyjaciółmi. Jedną z najbliższych dla niej osób w filmowym świecie, pozostaje aktorka Weronika Rosati. Aktorka pochodzi z Nowego Sącza, na własnych mediach społecznościowych nierzadko pokazuje zdjęcia z miejscowości rodzinnej, na których to chwali się przepięknymi widokami. Ukończyła studia na Akademii Filmowej w Warszawie. Poza produkcją telewizyjną bardzo dobrze odnajduje się również na deskach teatrów. 

Joanna Kuberska wzrost

Według informacji dostępnych w sieci Joanna Kuberska wzrost to 167 cm. 

Joanna Kuberska wymiary

Nie ma dostępnych oficjalnych informacji na temat Joanna Kuberska wymiary. Jednakże wiadomo, iż jej sylwetka jest wysportowana i szczupła. Aktorka bierze regularnie udział w zawodach sylwetkowych. 

Joanna Kuberska waga

W internecie nie sposób znaleźć informacji na temat Joanna Kuberska waga, chociaż nie da się zaprzeczyć, iż na pewno jest ona odpowiednia, sądząc po wysportowanej sylwetce. 

Joanna Kuberska wiek

Jeśli chodzi o informacje na temat Joanna Kuberska wiek, to w 2023 roku będzie ona obchodziła 31 urodziny. 

Joanna Kuberska dzieci

Jak można przeczytać w sieci, Joanna Kuberska dzieci nie posiada. 

Joanna Kuberska Instagram

Joanna Kuberska Instagram konto prowadzone jest przez samą aktorkę pod nazwą @joanna_kuberska. Jej aktywność śledzi każdego dnia ponad 200 tysięcy osób. Nierzadko zamieszcza tam swoje zdjęcia z planów zdjęciowym filmów, w których gra różne role. Pokazuje również niewielkie fragmenty ze swojego życia prywatnego, czyli efekty sesji zdjęciowych, czas spędzony z rodziną, czy też podróże po całym świecie. 

Joanna Kuberska i Marcin Mroczek

Niedawno świat obiegły zdjęcia Marcina Mroczka z blondynką, która do złudzenia przypomina aktorkę Joannę Kuberską. Niemniej jednak informacje na temat tego, iż Joanna Kuberska i Marcin Mroczek są rzekomo parą, zostały bardzo szybko zdementowane przez samą zainteresowaną w oficjalnym oświadczeniu.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 3,8 / 5. Liczba głosów 11

Bądź pierwszy i oceń artykuł