Kim jest Jakub Sasak? WIEk, WZROST, RODZICE

4
(5)

Jakub Sasak to polski aktor, który urodził się 16 marca 1994 roku. Mimo młodego wieku, szybko zyskał wierne grono fanów, a szczególnie fanek. Wygląda na to, że szykuje mu się błyskotliwa kariera.

Jakub Sasak kariera

Jakub Sasak w 2018 roku skończył studia na Wydziale Aktorskim Akademii Teatralnej w Krakowie. Swoje pierwsze aktorskie kroki stawiał jednak dużo wcześniej.

Jak donoszą źródła, w 2016 roku zagrał w szkolnej etiudzie w reżyserii Grzegorza Paprzyckiego pt. “Głód”. Idąc za ciosem w 2017 roku wystąpił w filmach “Ostatnia szansa” i “Zgoda”. W 2018 roku mogliśmy go oglądać w “Planecie Singli”, a w 2019 roku w filmie “Ikar. Legenda Mietka Kosza”. Z kolei w 2020 roku pojawił się w kadrach popularnego serialu na podstawie powieści Harlana Cobena “ W głębi lasu”.

Mimo tego, że Jakub Sasak był aktywny zawodowo jeszcze przed ukończeniem szkoły aktorskiej, to prawdziwą popularność przyniosły mu role w hitowych serialach. Najpierw “Stulecie winnych”, następnie “Przyjaciółki” i od 2021 roku “Papiery na szczęście”.

Jakub Sasak papiery na szczęście 


Jakub Sasak od 2021 roku gra jedną z głównych ról w popularnym serialu emitowanym na antenie TVN 24 – “Papiery na szczęście”. Serial ten cieszy się ogromną popularnością szczególnie wśród płci pięknej. Główną bohaterką jest grana przez Adrianę Kalską – Marta, matka dwójki nastolatków, która ucieka od bogatego męża i zatrudnia się w firmie deweloperskiej. Kobieta poznaje tam przystojnego Adama, w którego wciela się właśnie Jakub Sasak. Niestety mężczyzna okazuje się strasznym bawidamkiem, który zmienia dziewczyny jak rękawiczki. Mimo dzielącej ich różnicy wieku i mimo wielu przeszkód Marta i Adam zakochują się w sobie. Mężczyzna powoli zmienia swoje przyzwyczajenia i nawyki wyniesione z kawalerskiego życia dla swojej wybranki. Tę historię miłosną śledzi wiele polskich kobiet. 

Jakub Sasak filmografia


Jakub Sasak jest aktywny zawodowo od 2016 roku. Zaraz po skończeniu szkoły aktorskiej zaczął pojawiać się na ekranie znanych seriali, na początku były to role drugoplanowe, epizodyczne. W 2018 roku zagrał kuriera w „Planecie Singli”, pomocnika drukarza w „Drogach Wolności” i Adama Santorskiego w „Ojcu Mateuszu”. W 2019 roku wcielił się w rolę Damiana Winnego w popularnym wojennym serialu „Stulecie Winnych”. W tym samym roku zagrał także rolę Czarnego w filmie biograficznym „Ikar. Legenda Mietka Kosza”. 2020 rok przyniósł aktorowi kolejne role-Kajetana w „Małym Zgonie” oraz epizodyczną rolę w miniserialu „W głębi lasu”. 2021 rok był dla Sasaka naprawdę obfity w kolejne serialowe role, pojawił się bowiem kilkukrotnie w „Leśniczówce”, „Przyjaciółkach”, a także w serialu wyprodukowanym przez Canal+ pt. „Kruk. Czorny woron nie śpi”. Od 2021 roku Sasak wciela się w główną rolę w serialu „Papiery na szczęście”. W 2022 roku natomiast zagrał w filmie „Pod wiatr” i „Nic mnie w Tobie nie przeraża”. Na 2023 roku zapowiada się kolejna produkcja z Jakubem Sasakiem w jednej z ról – „Dziewczyna i Kosmonauta”.

Jakub Sasak życie prywatne


Jakub Sasak nie jest zbyt wylewny, jeśli chodzi o życie prywatne. Mimo tego, że zyskuje coraz większą popularność, bardzo dobrze strzeże swojej prywatności i niechętnie udziela wywiadów ze szczegółami z życia osobistego. Na pytanie o to, czy ma partnerkę trudno znaleźć odpowiedź. To może być dobra wiadomość dla fanek, bo skoro jeszcze nie wyciekły zdjęcia Jakuba z żadną kobietą, to może oznaczać, że wciąż jest kawalerem do wzięcia. Być może już niebawem się o tym przekonamy, gdy rosnąca z dnia na dzień popularność pchnie paparazzich do bardziej wnikliwego śledzenia aktora poza planami zdjęciowymi.


Jakub Sasak Instagram


Jakub Sasak, chociaż posiada konto na Instagramie @jakub.sasak, to niewiele tam publikuje. Wśród postów znajdziemy kilka kadrów z planów filmowych, na zmianę z prywatnymi zdjęciami z podróży. Zdaje się, że nasz bohater nie ma czasu na tak przyziemne sprawy, jak prowadzenie konta na portalu społecznościowym. Nic dziwnego, bo patrząc na jego filmografię, jest dosyć pokaźna, biorąc pod uwagę młody wiek aktora.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 4 / 5. Liczba głosów 5

Bądź pierwszy i oceń artykuł