Kim jest Ewa Tułacz? wiek, mąż, wzrost

4,3
(3)

Chyba nie ma osoby, która posiadała telewizor w okresie 2000-2020 i choć raz nie natknęła się na interaktywny program rozrywkowy. Osoby z tak zwanego pokolenia millenialsi, czyli urodzone w latach 90, mogą pamiętać interaktywną grę Hugo, gdzie dzwoniło się na żywo do programu i brało udział w rozgrywce. Inne tego typu gry oparte na łamigłówkach słownych, matematycznych czy zwykłym szczęścia związanym z rzutem kością mogą pamiętać urodziwą prezenterkę. Ewa Tułacz ubrana w śliczne stroje często zabawiała swoich rozmówców i widzów uśmiechem czy lekkim żartem. 

Ewa Tułacz – kariera

Pochodzi z Przemyśla kolo Rzeszowa. Swoją karierę datuje na rok 2005, gdy wygrała konkurs Miss Nowin. Jak twierdzi, wtedy też posypały się propozycje sesji, wywiadów i ofert pracy. Przez wiele lat poprowadziła ponad 2 tysiące programów telewizyjnych na żywo. Występowała jako konferansjerka, modelka dla włoskiej agencji, pracowała w Budapeszcie, brała udział w spotach reklamowych, sesjach zdjęciowych do kalendarzy, kolorowych magazynów. Grala w serialu „Bezpieczne wakacje”. Mimo upływu lat cały czas pozostaje aktywna jako modelka. 

Ewa Tułacz – wiek

Na oficjalnych profilach Ewy Tułacz nie znajdziemy informacji o jej wieku, jednak w internecie nic nie ginie. Z relacji z wyborów Miss Nowin, w których Tułacz brała udział, jest informacja, iż kobieta w 2007 roku miała 24 lata, zatem teraz musi mieć 39 lat. Choć niektóre strony tytułowały ją „młodziutkim aniołkiem Kurskiego” gdy w 2016 roku została prowadzącą Puls Polski w TVP info, to już wtedy miała 33 lata. Jej delikatne rysy twarzy, niski wzrost (163 cm) oraz szczupła figura mogą zmylić niejednego. Trzeba chylić czoła, zadbane kobiety z pewnością poświęcają dużo czasu i wysiłku by dobrze się prezentować i należy się im za to szacunek, a nie szyderstwa. 

Ewa Tułacz – mąż

Nic nie wiadomo stanie cywilnym Ewy Tułacz. Prezenterka przez wiele lat występowała jako gospodyni programów rozrywkowych live. Programy takie jak „Zagadkowa noc”, „Nagroda Gwarantowana”, „Wygraj teraz” i wiele innych były hostowane głównie przez nią dzięki talentowi aktorskiemu i iście stoickiemu opanowaniu. Trzeba bowiem przyznać, że programy były często puszczane dość późno w nocy, a Ewa Tułacz musiała mierzyć się z niewybrednymi komentarzami pod swoim adresem. Do dziś w internecie na youtubie bądź instagramie można zleźć filmiki i fanpage panów zafascynowanych jej urodą. Nic dziwnego, że po tylu nieprzyjemnych sytuacjach z natarczywymi „fanami” pragnie zaznać spokoju i prywatności.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 4,3 / 5. Liczba głosów 3

Bądź pierwszy i oceń artykuł