Kim jest Dominika Kachlik? [WIEK, CHOROBA, partner, rodzice]

Fot: instagram @dominika.kachlik
4,8
(6)

Miłośnicy seriali z pewnością kojarzą jej twarz, zaś osoby, które cenią sobie filmy z polskim dubbingiem od razu rozpoznają jej głos. Dominika Kachlik, bo o niej jest mowa jest jedną z najlepiej zapowiadających się aktorek w naszym kraju. Mimo to, bardzo wiele osób nie kojarzy jej jeszcze lub wie o niej niewiele. Z tego właśnie powodu przygotowaliśmy artykuł, w którym znajdziesz większość informacji dotyczącej tej pięknej, młodej aktorki. 

Dominika Kachlik – życie prywatne

Zacznijmy od przedstawienia najważniejszych wiadomości na temat Dominiki Kachlik. Jak wspominaliśmy, jest ona przede wszystkim aktorką serialową oraz udzielającą swojego głosu w dubbingu. Jej głos mogliśmy usłyszeć w takich hitach jak: Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara, Czarna Pantera czy Avengers: Koniec gry. Wystąpiła również w filmach: Plan C i Autor Solaris. Szerszej publiczności stała się jednak dobrze znana dzięki serialowi M jak Miłość.

Dominika Kachlik urodziła się 14 sierpnia 1992 roku w Krakowie. W 2022 roku skończyła 30 lat. Ukończyła studia na Wydziale Aktorskim Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Jest osobą utalentowaną, której udało się już wiele osiągnąć. Przykładem może być zdobyta przez nią w 2017 roku Nagroda Opus Film dla aktorki „którą chcielibyśmy oglądać na ekranie telewizyjnym i filmowym” na 35. Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi. Jak zatem widać, ma spore szanse na to, że jej kariera będzie dynamicznie się rozwijać.

Na co choruje Dominika Kachlik?

Wiele osób dowiedziało się o Dominice Kachlik w związku z jej chorobą, o której rozpisywały się liczne serwisy rozrywkowe i plotkarskie. Stan aktorki zmusił ją do rezygnacji z grania w serialu M jak Miłość, gdzie podbiła serca fanów. Na co choruje Dominika Kachlik? Aktorka zmagała się z afonią czyli utratą głosu oraz zapaleniem krtani. Na szczęście, choroby te udało się wyleczyć i obecnie Dominika Kachlik cieszy się już pełnią zdrowia i korzysta z życia. Jej fani mogą obserwować to w mediach społecznościowych a w szczególności na Instagramie gdzie jest bardzo aktywna.

Czy Dominika Kachlik ma dzieci?

Jak w przypadku wielu innych gwiazd, tak również i w przypadku Dominiki Kachlik, widzowie zainteresowani są nie tylko jej grą aktorską czy produkcjami, w których mogą ją zobaczyć, ale również życiem prywatnym. W internecie pojawiają się częste pytania dotyczące tego czy Dominika Kachlik ma dzieci i męża. Niestety, próżno szukać odpowiedzi na te pytania. Choć aktorka w mediach społecznościowych publikuje urywki swojego życia prywatnego, tak naprawdę dba, by większość informacji dotyczących jej związku czy stanu rodzinnego nie były publiczne. Nie można więc potwierdzić jej stanu cywilnego, czy istnienia dzieci. 

Dominika Kachlik – M jak miłość

Choć Dominika Kachlik wielokrotnie występowała na deskach teatru, udzielała swojego głosu innym postaciom czy grała w pełnometrażowych filmach to serial M jak Miłość sprawił, że stała się popularna wśród znacznie szerszego grona widzów. W produkcji tej Dominika Kachlik wciela się w postać góralki Franki, która została żoną Pawła Zduńskiego, a więc jednego z głównych bohaterów serialu. Aktorka pełniła tę rolę od 2020 roku i szybko zdobyła serca widzów. Jej przygoda z serialem M jak Miłość zakończyła się dwa lata później. Nie oznacza to jednak, że Dominika Kachlik zniknie z naszych ekranów.

Dominika Kachlik – Bracia

Zapowiedziany jest już bowiem nowy serial z udziałem Dominiki Kachlik. Bracia, bo o tym serialu mowa to nowa produkcja telewizji Polsat, która wejdzie na ekrany telewizorów pod koniec 2022 roku. Dominika Kachlik w tym serialu wcieli się w postać Zosi, kochanki Piotra, architekta, w którego wcieli się Piotr Stramowski. Prace nad serialem rozpoczęły się w listopadzie 2021 roku. Ma być to historia o tytułowych braciach, w której nie zabraknie miłości oraz namiętności. Fani aktorki z pewnością już nie mogą się więc doczekać emisji pierwszych odcinków. Tym bardziej, że oprócz niej na ekranie ma pojawić się wielu innych znanych i cenionych aktorów. 

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 4,8 / 5. Liczba głosów 6

Bądź pierwszy i oceń artykuł