Kim jest Barbara Mularczyk? WIEK, MĄŻ, dzieci

3
(2)

Barbara Mularczyk zdobyła sympatię widzów swoją osobliwą rolą Mariolki Kiepskiej w serialu „Świat według Kiepskich”. Grając córkę głównego bohatera, dorastała na oczach, a czasem z widzami serialu. Kim jest i co wiemy o tej aktorce?

Barbara Mularczyk urodziła się w 1984 roku we Wrocławiu i w kwietniu świętowała 38 urodziny. Pasję do aktorstwa prawdopodobnie przekazał jej ojciec, który również jest aktorem — Jerzy Mularczyk, znany między innymi z filmu „Symetria”. Oboje posiadają ugruntowane wykształcenie w tym kierunku, Mularczyk ukończyła akademię Sztuk Teatralnych, jednak zainteresowanie tą odnogą sztuki przejawiała przed podjęciem decyzji o kierunku kształcenia. Artystka od dziecka uczęszczała bowiem do dziecięcej szkółki aktorskiej przy teatrze Kalambur w rodzinnym Wrocławiu.

Barbara Mularczyk – Instagram

Choć aktorka cieszyła się dużą popularnością w czasach emisji serialu „Kiepscy”, nigdy nie przekuła popularności w twardą walutę, jaką są dziś lajki na instagramie bądź facebooku. Jej profil na insta śledzi niewiele ponad 2 tys. osób, co i tak jest sporą ilością, jak na bardzo niewielką ilość materiału, która jest tam zamieszczona. Zaledwie 7 zdjęć, które w większości są kadrami z serialu, nie ma wystarczającej siły przyciągania dla nowych followersów. Trzeba jednak pamiętać, że rozpoznawalność to w pewien sposób miecz obosieczny. Choć rolą Mariolki zdobyła dużo fanów, to wraz z nimi rośnie grono osób, które nie darzą nas sympatią. Zwłaszcza serial „Kiepski” miał niechlubną historię negatywnego oddziaływania na kariery aktorów. Ludzie nie zawsze potrafią świadomie oddzielić fikcję od rzeczywistości i na przykład aktor odgrywający rolę Waldusia, Bartosz Żukowski, mimo ogromnego talentu, który raz po raz pokazał na deskach teatru, nie mógł się przebić na szklanym czy filmowym ekranie w żadnej nowej roli.

Barbara Mularczyk – obecnie w 2022

Barbara Mularczyk spełniała się w jednej roli, wystąpiła gościnnie w kilku epizodach innych seriali, jednak jej główną pracą byli „Kiepscy”. Po tragicznych wiadomościach, związanych z odejściem głównych postaci serialu, twórcy postanowili go zakończyć. Tym samym aktorka pozostała bez prawdopodobnie swojego głównego źródła dochodu, jest jednak nadal związana z wrocławskim teatrem. Być może, gdy pamięć o jej roli, z którą od zawsze wiązali ją widzowie, zostania zatarta przez czas, aktorka spróbuje swoich sił na kastingach do nowych produkcji.

Barbara Mularczyk – dzieci.

Aktorka nie poświęciła się w całości karierze i postanowiła stworzyć rodzinę. Poślubiła w 2011 roku Rafała Potockiego, który nie jest związany z aktorstwem ani showbiznesem. Barbara Mularczyk włożyła całe swoje serce w przygotowania do ślubu, projektując nawet własną suknię, w której poszła do ołtarza! Rok później na świat przyszła córka pary, którą nazwali Aleksandra. Cztery lata później powitali syna Jana.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 3 / 5. Liczba głosów 2

Bądź pierwszy i oceń artykuł