Kim jest Barbara Garstka? WIEK, MĄŻ, FILMOGRAFIA

Choć nazwisko Barbara Garstka nie jest powszechnie kojarzone, wielu z nas miało okazję oglądać tę osobę w produkcjach filmowych i telewizyjnych, a także w reklamach (np. Lotto). To aktorka która może poszczycić się piękną, słowiańską naturalną urodą oraz naprawdę dużym talentem. Poznajmy ją więc bliżej. Możemy mieć bowiem pewność, że wkrótce będzie o niej znacznie głośniej. 

Barbara Garstka – najważniejsze informacje

Barbara Garstka to aktorka, która pochodzi z Bielska-Białej. Jest absolwentką Wydziału Wokalno-Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Urodziła się w 25 listopada 1988 roku. Jest osobą wszechstronnie utalentowaną, ponieważ ukończyła również szkołę muzyczną I i II stopnia. Nie oznacza to jednak, że swoją pracę zawodową związała jedynie z branżą artystyczną. Dość głośno zrobiło się o aktorce w czasie wybuchu pandemii. Z racji wprowadzonych ograniczeń aktorka przestała otrzymywać role i zlecenia, dlatego też zdecydowała się na pracę w sklepie meblowym. 

Barbara Garstka – mąż 

Choć Barbara Garstka prowadzi swój profil na Instagramie oraz w innych mediach społecznościowych stara się, aby zbyt wiele informacji o jej życiu prywatnym nie docierało do mediów. Z tego powodu wiele osób zastanawia się kim jest mąż Barbary Garstki. Nie ma w tym nic dziwnego. Niestety na portalach plotkarskich nie znajdziemy żadnej informacji nie tylko o tym czy Barbara Garstka posiada męża, a nawet czy jest w stałym związku. Trzeba przyznać, że w dzisiejszych czasach jest to dość niespotykane.

Filmografia Barbary Garstki

Jeśli chodzi o filmografię Barbary Garstki znajdziemy w niej dość sporo polskich produkcji filmowych. Wśród tych, w których aktorka zagrała mniejsze, lub większe role wymienić możemy tytuły takie jak Listy do M., Piłsudski, Mowa ptaków, Całe szczęście oraz Wszyscy moi przyjaciele nie żyją. Wśród najnowszych produkcji, w którym wystąpiła aktorka wymienić możemy również tytuły takie jak Zołza czy Teściowie. Szerszej publiczności znacznie lepiej znana jest z gry w serialach takich jak: Osiecka, W rytmie serca i Pierwsza miłość. Nie sposób nie wspomnieć również o tym, że jest aktorką teatralną, a na scenie występowała już w czasie studiów.