Kim jest Andżelika Piechowiak? WIEK, MĄŻ, DZIECI

4
(1)

Andżelika Piechowiak to osobowość telewizyjna. Ta kruczowłosa piękność urodziła się w latach 80 ubiegłego wieku i we wrześniu skończy 41 lat. Jej rodzinnym miastem jest Świnoujście. Z zawodu i wykształcenia jest aktorką – ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie w 2003 roku. Jej działalność zawodowa jest bardzo szeroka i obejmuje zarówno aktorstwo filmowe i teatralne, jest też producentką, felietonistką – zajmuje się pisaniem artykułów o tematyce zwierząt domowych.

Andżelika Piechowiak – Instagram.

Aktorka, tak jak większość osób medialnych prowadzi konta w mediach społecznościowych. Na swoim profilu na facebooku posiada prawie 6 tysięcy polubień. To całkiem spora ilość jak na platformę Facebook, która regularnie traci na popularności. Rynek portali społecznościowych cały czas rośnie i platformy takie jak instagram czy tiktok królują wśród młodzieży, która nie chce zakładać profili tam, gdzie konta mają też ich rodzice. Obecnie bardziej miarodajne są polubienia na instagramie, a tych felietonistka zebrała już ponad 12 tysięcy, czyli dwa razy więcej niż na Facebooku. Andżelika dzieli się na swoich profilach sprawami zawodowymi, jak i prywatnymi. Znajdziemy tam przekrój życia artystki – od zakulisowych materiałów z pracy po wydarzenia z życia codziennego jak np. relacja z pobytu w szpitalu, z której uczyniła przestrogę dla młodych rodziców. Treści, które zamieszcza, nie są jedynie postami reklamowymi.

Andżelika Piechowiak – dzieci.

Producentka nie ukrywa swojego życia prywatnego, jednak nie dzieli się z mediami wszystkim. Wiemy, że była związana z Michałem Lesieniem przez ponad 5 lat. Starsi widzowie mogą kojarzyć tego aktora z sympatycznej roli w popularnym serialu emitowanym przez TVP „Lokatorzy”. Para rozstała się w 2011. Nie znamy przyczyn rozstania, jednak wiadome jest, że rok później aktor wziął ślub z młodszą partnerką. Można pomyśleć, że to doświadczenie negatywnie odbije się na Andżelice. Nic jednak bardziej mylnego. Aktorka otworzyła się i zaufała innemu mężczyźnie – Rafałowi Olejniczakowi. 5 lat później stanęła z wybrankiem na ślubnym kobiercu, a szczęśliwe małżeństwo już dwa lata później powitało córeczkę – we wrześniu 2018 roku. Producentka miała wówczas 38 lat. Późne macierzyństwo ma jednak dużo plusów – większy dystans do życia, doświadczenie, ustabilizowane życie zawodowe – wszystko to pozwala w pełni skupić się na wychowywaniu dziecka. Coraz więcej kobiet decyduje się na ten krok i wcale nie żałuje.

Andżelika Piechowiak – tajemnicze imię córki.

Choć gwiazda jest aktywna w mediach społecznościowych, a jej córeczka ma już 4 lata, to do tej pory aktorka nie zdradziła jej imienia. Możemy jedynie spekulować, czy imię jest tak oryginalne, że aktorka nie chce, by inni inspirowali się jej pomysłem? Być może chce zachować anonimowość córki? Bez względu na powód Andżelika Piechowiak z pewnością jest bardzo szczęśliwa, spełniając się jako matka, żona, producentka i aktorka.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 4 / 5. Liczba głosów 1

Bądź pierwszy i oceń artykuł