Kim jest Agnieszka Oszczyk? wiek, mąż, dzieci

4,1
(130)

Agnieszka Oszczyk to prezenterka telewizyjna, występująca głównie w telewizji polskiej. Do niedawna mogliśmy ja oglądać tylko w gdańskim wydaniu wiadomości jednak od niedawna Oszczyk pnie się po drabinie kariery. Najpierw awansowała do głównego wydania wiadomości TVP Info, pracowała jako konferansjerka na wydarzeniach branżowych, prowadziła „Poradnik seniora”,a niedawno pojawiła się informacja, że będzie występować w „Kontrze” w parze z Jakimowiczem. Co jeszcze o niej wiemy?

Agnieszka Oszczyk – instagram, rodzina,mąż, wykształcenie. 

Dziennikarka prowadzi swoje media społecznościowe, na których dotychczas udało jej się zebrać 1500 obserwujących. Biorąc pod uwagę, że konto istnieje od 2020 roku oraz Agnieszka nie zabiega o uwagę medialną skandalami, życiem prywatnym czy występami w programach rozrywkowych, jest to całkiem spora grupa fanów.  Oszczyk prezentuje tam jednak głównie zdjęcia związane z pracą, bardzo rzadko można natknąć się na zdjęcia z życia prywatnego. Nie udziela też wywiadów związanych z jej rodzina czy życiem prywatnym. Nie wiemy nic o jej mężu, dzieciach ani żadnych detali związanych z jej prywatnością. Jedyną publiczną informacją jest wykształcenie prezenterki – studiowała na Wydziale Wokalno-Aktorskim w Gdańsku a następnie dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim. 

Agnieszka Oszczyk – wiek

Kobiety o wiek nie powinno się pytać, ciekawość jest jednak silniejsza. Niestety, nie ma żadnych potwierdzonych informacji dotyczących daty urodzenia przepięknej prezenterki. Niektóre protale podają jakoby miala 45 lat. Patrząc jednak na jej aparycję łatowo byłoby się pomylić nawet o 10 lat na korzyść prezenterki. Być może to telewizyjny makijaż, jeśli tak koniecznie muszą podzielić się zresztą świata swoimi sztuczkami!

Agnieszka Oszczyk – mini 

Prezenterka oprócz profesjonalnej postawy, dobrej dykcji i wesołej aparycji zasłynęła również pięknymi, kobiecymi kreacjami. Niektóre internaucie określili nawet mianem „mini”. Każdy ma co prawda inny gust, jednak żaden ze strojów określonych „mini” nie sięgał niebezpiecznie do połowy uda, zwykle kreacje sięgają za udo i kończą się lekko przed kolano. Jest to jednak znana praktyka gdy atrakcyjna kobieta jest rozliczana z każdego stroju, który założy. Oszczyk jednak każdą swoją sukienkę starannie dobiera, nie zdarzyło się jej przyjść w pstrokatej kreacji, zwykle są to skromne, monochromatyczne i przygaszone kolory, które dobrze podkreślają szczupłą sylwetkę ale nie ukazują więcej niż potrzeba. 

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 4,1 / 5. Liczba głosów 130

Bądź pierwszy i oceń artykuł