Kim jest Agata Wdowiak?

0
(0)

Niedawno Polska świętowała prawdziwy przełom jeśli chodzi o konkursy piękności. Po raz drugi w historii Polka została Miss świata. Pierwszy raz dokonała tego Aneta Kręglicka w 1989 roku. Drugi raz koronę przywdziała Karolina Bielawska w tym roku deklasując przeciwniczki z całego świata. Obok konkursu Miss World jest też prestiżowy Miss Universe, na którym nie zdobyliśmy jeszcze korony. W poprzednim roku dzielnie reprezentowała nas Agata Wdowiak, nie tylko piękna kobieta ale przede wszystkim wyjątkowo interesująca osoba z wieloma pasjami. 

Agata Wdowiak – Miss polonia. 

Agata Wdowiak urodziła się w Łodzi. Przepustkę do reprezentowania Polski dało jej zwycięstwo w konkursie Miss Polonia czyli tytuł najpiękniejszej Polki 2021. Dziewczyna okazuje się wyjątkowo skromna – modelka wyznała, że nie spodziewała się zwycięskiego dla siebie werdyktu i mimo upływu czasu, długo nie docierało do niej, że wygrała.

Agata Wdowiak – wzrost, wiek, wymiary. 

Iście modelowy wzrost czyli 180 centymetrów z pewnością nie przeszkadzał jej w modelingu i konkursach piękności. Przyznała jednak, że wcześniej nie brała udziału w żadnych takich zawodach, wówczas 25 letnia kobieta zgłosiła się do konkursu dosłownie z ulicy, odpowiadając na ogłoszenie z castingu. Na przygotowania, ćwiczenia póz i choreografii miała tylko tydzień i sama długo nie wierzyła w swoje szczęście. Niektórzy najwyraźniej są po prostu stworzeni by wygrywać takie nagrody. 

Agata Wdowiak – wykształcenie.

Agata Wdowiak jest studentką drugiego roku nanotechnologii na Politechnice Łódzkiej. Jest też absolwentką szkoły muzycznej ze specjalizacją fortepianu. Zapytana o to co jest dla niej najważniejsze w życiu bez wahania odpowiada, że rozwój i dokładnie w tę stronę prze. Próbuje rozwijać się w kilku kierunkach – studia techniczne, muzyczne, modeling, konkursy piękności – swoimi pasjami mogłaby obdarować z nawiązką kilka osób. Nie potrafi jednak określić jaką ścieżkę zawodową ostatecznie obierze. Cokolwiek to będzie, z pewnością osiągnie w tym ogromny sukces. 

Agata Wdowiak – chłopak. 

Agata Wdowiak przyznała, że jej serce jest zajęte. Nie zdradzała jednak żadnych szczegółów po których można by zidentyfikować wybranka. Miss wyjawiła jednak, że łączy ich pasja do sportów ekstremalnych, wspinaczki, wycieczki. Oboje uwielbiają podejmować nowe wyzwania i pokonywać swoje własne bariery. Oboje kochają naturę, interesują się środowiskiem i pragną zarażać pasją do aktywności innych. Modelka ma również zrobiony kurs ratownictwa WORP oraz ukończone studia z biomonitoringu. 

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Bądź pierwszy i oceń artykuł