Kim jest Ada Śledź?

1
(3)

Ada Śledź bardzo aktywnie działa w szowbiznesie oraz internecie już od kilku lat. Posługuje się paroma pseudonimami jak flychanelle, Adrianna Śledź. 

Ada Śledź – wiek

Ta młodziutka gwiazdka urodziła się zaledwie 23 lata temu, w 1999 roku pod koniec stycznia we Wrocławiu. Ślązaczka ma już jednak na koncie wiele osiągnięć – wygrała tytuł Miss nastolatek w 2016 roku, próbowała przebić się do modelingu, biorąc nawet udział w castingach do „Top model” jednak bez powodzenia. Wystąpiła w popularnym reality show TVNu „Love Island”. Obecnie bierze udziały w walkach MMA by podgrzać swoje telewizyjne 5 minut, rozwija też karierę influencerki, prowadząc profil na instagramie. Wszystkie te inicjatywy zachęciły ją do opuszczenia Wrocławia i obecnie mieszka w stolicy. 

Ada Śledź – Top model

Zwycięstwa w konkursach piękności od najmłodszych lat zachęciły Adriannę do kariery modelki. Doskonała cera, kobiece kształty, długie blond włosy to z pewnością jej atuty, które planowała wykorzystać, biorąc udział do przesłuchań 8. edycji programu Top model. Każdy śledzący show wie jednak, że wymagania jurorów są bardzo restrykcyjne, jeśli chodzi o wymiary takie jak wzrost lub waga. Choć gwiazdka może pochwalić się całkiem długimi nogami – posiada 175 centymetrów wzrostu, to jednak jej zaokrąglona sylwetka mogła nie przypaść do gustu jurorom, którzy preferują bardziej androgeniczne kształty. Nic straconego, jej uroda i przebojowość zostały docenione przez inny casting, mianowicie do „Wyspy miłości”. Ada była najmłodszą uczestniczką, 

Ada Śledź – wykop

Celebrytka, choć lubi wzbudzać zainteresowanie, to w 2020 roku ściągnęła na siebie nie taką uwagę, jaką chciała – mianowicie ostrą krytykę związaną z udostępnionym przez nią filmikiem. Video pojawiło się na jej instastory i przedstawiało szaleńczy rajd sportowym samochodem po centrum Warszawy. Za kierownicą siedział jej ówczesny chłopak, a licznik pokazywał ponad 200 kilometrów na godzinę w terenie zabudowanym. Para zebrała ogromną krytykę internautów, głównie użytkowników portalu wykop.pl, którzy nagłośnili sprawę. 

Ada Śledź – walka

Ada Śledź kocha kontrowersję i nie boi się niczego, nawet otwartej walki. W 2021 roku wzięła udział w gali FEN MMA, na której 28 maja wzięła udział w sparingu z inną znaną uczestniczką, Lil Masti. Celebrytka przegrała ze stałą bywalczynią walk w niecałe 20 sekund, jednak sięnie poddaje i dalej próbuje swoich sił na kolejnych galach. Brała udział w Slap Fight z Julią Jaroszewską, ma też nadzieje wystąpić kiedyś na gali FAME MMA.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 1 / 5. Liczba głosów 3

Bądź pierwszy i oceń artykuł