kim jest JUSTYNA LUBAS [Top Girls, mąż, dziecko]

Fot. Instagram @justi_topgirls_officialprofil
4,6
(5)

Zespół TOP Girls został założony w 2016 roku przez trzy kobiety: Angelikę Żmijewską, Paulinę Karpowicz i Justynę Lubas. W 2021 roku, po 5 latach owocnej współpracy z zespołu odeszły Angelika i Paulina. Stworzyły one nowy zespół i na scenie muzycznej znane są od tamtego momentu jako Topki. Do Justyny, która pozostała, dołączyły za to dwie nowe wokalistki- Katarzyna Grabowska- Kupidura i Natalia Siemieniecka. Kim jest więc najstarsza członkini zespołu- Justyna Lubas?

Justyna Lubas- kim jest wokalistka Top Girls?

Justyna Lubas pochodzi z małej wsi Barycz położonej na południe od Rzeszowa. W tym roku obchodziła swoje 30 urodziny. Jej wykształcenie nie jest zupełnie związane z branżą muzyczną. Ukończyła ona technikum ekonomiczne o profilu żywienia i gospodarstwa domowego. Pracowała w Polsce i za granicą, jednak również nie było to nic związanego z jej pasją. Justyna Lubas swoją przygodę z muzyką rozpoczęła w programie Disco Star emitowanym przez telewizję Polo TV. Jest jedną z założycielek zespołu Top Girls i jedyną, która pozostała w nim od 2016 roku. Mimo zmieniającego się składu zespół odnosi sukcesy a Justyna jest jego główną ikoną. W tym momencie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy sceny disco-polo. 

Justyna Lubas- wiek. Ile lat ma wokalistka Top Girl?

Justyna Lubas urodziła się w 1992 roku. Niedawno obchodziła więc swoje 30 urodziny. Zdjęcia z hucznej imprezy obiegły nie tylko jej prywatne media, ale także wszelkie portale społecznościowe. 

Justyna Lubas- wzrost.

Justyna Lubas zachwyca fanów nienaganna sylwetką i figurą oraz prezencją modelki. To zasługa nie tylko wielkiej pracy, jaką wkłada w kształtowanie swojego ciała na siłowni, ale także wzrostu. Kobieta ma 174 cm wzrostu, co jest mało spotykane wśród kobiet. 

Justyna Lubas- mąż, dzieci, rozstanie. 

Jeszcze do 2020 roku wokalistka Top Girl była w jakby się wydawało szczęśliwym związku. Dwa lata temu rozstała się jednak ze swoim narzeczonym. Obecnie oficjalnie jest ona znów w związku, jednak nie upublicznia go w swoich social mediach. Wiemy jednak, że małżeństwo to dla niej dopiero przyszłość, podobnie jak posiadanie dzieci. 

Justyna Lubas- Top Girls.

Justyna Lubas jest założycielką zespołu Top Girls a także jedyną członkinią ze starego składu. Choć ostatnio chodzą głosy, że ma zamiar opuścić resztę składu, to Justyna zaprzecza, jakoby miała to w planach. Pozostałymi wokalistkami w zespole są obecnie Katarzyna Grabowska- Kupidura i Natalia Siemieniecka. Skąd pogłoski, że Justyna Lubas nie chce z nimi dalej współpracować? Obserwując social media trzech kobiet można było zaobserwować, że coraz rzadziej spotykają się one poza pracą. Oprócz sceny muzycznej niewiele je od pewnego czasu łączy. Fani zaczęli więc spekulować, prawdopodobnie biorąc pod uwagę poprzednie takie sytuacje w Top Girl, że skład zaczyna się rozpadać a Justyna, najbardziej znana z całego girlsbandu będzie chciała rozpocząć solową karierę. Wokalistka zaprzecza jednak tym informacjom. Wydała oficjalne oświadczenie na swoich social mediach, że nie ma zamiaru opuszczać swojego zespołu. Oddziela karierę muzyczną od życia prywatnego i przyjaźni z Katarzyną i Natalią komentując, że z czasem okazało się, że zwyczajnie mają inne poglądy i nie zgrywają się w przyjaźni, co nie znaczy, że zerwą współpracę. Po czas wolny spędzają w inny sposób, różnią się zainteresowaniami. Nie oznacza to jednak, że stosunki się pogorszyły.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 4,6 / 5. Liczba głosów 5

Bądź pierwszy i oceń artykuł