Julia Woźniak Starak – dziedziczki fortuny nie zawsze mają życie usłane różami.

fot. screen YouTube PUDELEK
5
(1)

Gdy w 2021 roku gruchnęła jak błyskawica wieść o traumatycznych doświadczeniach Paris Hilton, dziedziczki hotelowego imperium, każdy łapał się za głowę. Wywiad, który udzieliła, a także zeznania przeciw prywatnej szkole, w której przez lata była upokarzana, rzuciły całkowicie inne światło na jej osobę. Przez lata oceniania na swój „hulaszczy tryb życia” okazała się po prostu osobą próbującą sobie poradzić z ciężką przeszłością. Co wiemy o naszej polskiej dziedziczce fortuny Staraków? 

Wiek, wykształcenie, stan cywilny. 

Julia urodziła się w 1990 roku. Obecnie ma 32 lata. Przez lata mieszkała w Szwajcarii, gdzie ukończyła prestiżową prywatną szkołę z internatem – Aiglon College usytuowaną w malowniczej wiosce w Alpach. Następnie studiowała ekonomię i neurologię w Brown University w stanie Rhode w Stanach Zjednoczonych. Julia strzeże swojej prywatności, nie ma oficjalnych potwierdzeń ani co do jej zawodu, wykształcenia ani stanu cywilnego. Z doniesień medialnych możemy wnioskować, że w 2019 roku wyszła za maż za niejakiego Fabrizio, z którym mieszka razem w Szwajcarii. 

Rodzice

Jej matką jest Anna z domu Sobolak. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, modelka Versace, restauratorka, bywalczyni salonów i pasjonatka sztuki. Nazwisko Woźniak przyjęła po mężu adwokacie Jerzym Woźniaku. Dwa lata po śmierci męża powtórnie wyszła za mąż tym razem za biznesmena Jerzego Staraka. Małżeństwo notowane jest na liście najbogatszych Polaków, regularnie zajmując miejsca w pierwszej dziesiątce. Ich restauracja Belvedere znajdująca się w Warszawskich Łazienkach gościła takie osobistości jak Bill Clinton czy Angela Merkel. Jest co dziedziczyć. 

Ukochany brat. 

Julia Woźniak Starak miała przyrodniego brata Piotra Woźniaka Staraka, który nie był synem jej ojca gdyż ten zmarł przedwcześnie. Mimo to była z nim mocno związana, jak również z jego żoną Agnieszką Woźniak-Starak. Wspierali nawzajem swoje projekty – Julia pojawiała się w ich towarzystwie na ściankach przy okazji premier i imprez branżowych. Poprzez Agnieszkę poznała między innymi Ewę Chodakowską, której zawdzięcza swoją przemianę – schudła ponad 20 kilogramów i zapałała pasją do jogi. 

Ogromna tragedia 

Niestety, ale żadne pieniądze nie uchronią przed śmiercią, bólem, traumą lub chorobą. Nikt nie jest odporny na te części ludzkiej egzystencji. Przekonujemy się o tym raz za razem, życie milionerów poza większymi mieszkaniami czy drogimi autami często jest przepełnione smutkiem w takim samym stopniu jak życie każdego człowieka. Julia Woźniak Starak przekonała się o tym niestety w sierpniu 2019 roku gdy potwierdzono śmierć Piotra na jeziorze Kisajno. Piotr kochał motorówki, nocne letnie rejsy i niestety okazały się one jego zgubą. Odszedł w wieku niespełna 40 lat. 

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów 1

Bądź pierwszy i oceń artykuł