Jak zostać topową influencerką? Poznajcie historię Oli Nowak!

4,5
(2)

Ola Nowak należy do dziesiątki najbardziej wpływowych influencerów w Polsce, a zasłynęła dzięki kanałowi na YouTube – Beksy. Oprócz tego tworzy treści na Instagramie i TikToku, a także współpracuje z wieloma markami i tworzy teledyski. Jak zdobyła tak ogromny sukces? Poznajcie historię Aleksandry Nowak.

Kim jest Ola Nowak?

Aleksandra Nowak urodziła się 25 maja 1995 roku. Pochodzi z Nowego Sącza, gdzie często odwiedza rodziców, z którymi posiada bliską relację. Ma starszą siostrę Justynę, która również jest obecna w mediach społecznościowych – udostępnia treści o tematyce kulinarnej oraz modowej. Dziewczyny są do siebie bardzo podobne, a głównym elementem, który je odróżnia na pierwszy rzut oka to kolor włosów. Ola jest brunetką, a Justyna blondynką. Siostry wspólnie podróżują i pomagają sobie w karierze, robiąc nawzajem zdjęcia na konta społecznościowe.

Na co dzień Ola mieszka w Warszawie.

Ola Nowak – kariera w mediach społecznościowych (INSTAGRAM, YOUTUBE, TIK TOK)

Ola Nowak próbowała szczęścia jako aktorka, uczestnicząc w licznych castingach, jednak bez sukcesów. Postawiła zatem na media społecznościowe.

Pierwsze kroki stawiała na YoyTube, gdzie udostępniała nagrywane przez siebie filmiki, w których prezentowała zabawne scenki. Jej twórczość spodobała się członkom kanału Abstrachuje.TV, którzy zaproponowali jej współpracę. Ola zaczęła im towarzyszyć jako bohaterka skeczy w krzywym zwierciadle i szybko zyskała rozpoznawalność oraz sympatię widzów.

Na fali popularności w październiku 2015 roku postanowiła otworzyć satyrystyczny kanał o nazwie Beksy. Wspólnie z Nadią Długosz tworzyły komiczne i prześmiewcze treści, tym razem jednak z kobiecej perspektywy. Kanał bardzo spodobał się użytkownikom i zyskał sporą popularność. Duet udostępniał nawet autorskie piosenki.

Po czterech latach Ola postanowiła odejść z zespołu i skupić się na prowadzeniu własnego konta na Instagramie, które w krótkim czasie zyskało ogromną liczbę obserwatorów. Na ten moment influencerkę obserwuje ponad 1,7 mln użytkowników, a liczba ta wciąż rośnie! Dziewczyna chwali się egzotycznymi podróżami oraz spotkaniami z przyjaciółmi. Często pozuje też z innymi gwiazdami Internetu, takimi jak Roksana Węgiel, Wersow, Żaklina Ta Din czy Andziaks. Prawie codziennie udostępnia Instastories, które są chętnie oglądane przez jej fanów.

Influencerka jest też znana na TikToku, gdzie nagrywa zabawne, krótkie filmiki. Śledzi ją tam 1,5 mln fanów.

Oli Nowak udało się spełnić marzenie o aktorstwie, wystąpiła bowiem w filmie Reżyser życia. Była także gościem specjalnym w programie Top Model. Uczestniczy także w kampaniach reklamowych razem z gwiazdami, takimi jak: Angelika Mucha czy Jessica Mercedes.

Ola Nowak zaistniała również na scenie muzycznej – nagrała utwór Extraordinary Love. Otwarcie przyznaje, że bardzo lubi musicale. Oprócz tego zaśpiewała w projekcie realizowanym przez firmę kosmetyczną Maybelline.

W 2021 roku wzięła udział w trzeciej edycji programu TVP Dance Dance Dance. Występowała w parze z kucharzem-celebrytą Damianem Kordasem. Z programem pożegnali się tuż przed finałem.

Ola Nowak — życie prywatne (MIESZKANIE, CHŁOPAK)

Celebrytka swoje zarobki inwestuje głównie w nieruchomości. Jest właścicielką trzech mieszkań, w tym jednego przy ulicy Złotej 44 w Warszawie, gdzie pomieszkują również Lewandowscy czy Borucowie. Marzy także o wybudowaniu domu pod Warszawą.

Teraz myślę nad domem, nad działką. Nie jestem biznesową osobą, więc wszystkie pieniądze, które zarabiam, staram się inwestować. Lokować mądrze i z głową. Więc nie biznesy, nie milion firm, tylko po prostu stabilne rzeczy: wchodzę, widzę, mam. To jest dla mnie najważniejsze. Poczucie takiej stabilności – wyznała Nowak.

Prywatnie przyjaźni się z inną celebrytką – Weroniką Sową, znaną jako Wersow. Czy Ola Nowak ma chłopaka? Na Instagramie nie znajdziemy żadnych zdjęć z partnerem, Ia niestety nie wypowiada się też na ten temat.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 4,5 / 5. Liczba głosów 2

Bądź pierwszy i oceń artykuł