Jak wygladaja rzęsy 3 1?

0
(0)

Rzęsy 3D, co od razu kojarzy nam się z ich trójwymiarowym, głębokim wyglądem, to w ostatnich latach prawdziwy hit w zakresie podkreślania kobiecych oczu. Trudno się temu dziwić – zamiast rzęs stosunkowo „płaskich” mamy tu zachwycający efekt wielopoziomowości, który naprawdę robi wrażenie!

W szczegółach: jak wyglądają rzęsy 3 1 i jak wygląda sam zabieg?

Naturalny efekt i piękne spojrzenie, które do złudzenia przypomina jakby wyjęte z filmów „kocie oko”? Ależ tak! Sztuczne rzęsy przedłużane metodą 3:1 dają dokładnie takie wrażenie! Co ważne, bardzo specyficzny jest sam zabieg ich tworzenia. Wymaga on dużej wprawy i uwagi, a wykonany prawidłowo utrzymuje się na oku od trzech do nawet czterech tygodni. Specjalista od rzęs 3D dobiera ich grubość i długość, ściśle dopasowując je do naszych naturalnych rzęs, a im lepiej to zrobi tym bardziej naturalny i zarazem efektowny będzie wynik zabiegu. Tym samym warto podkreślić wagę osoby, która wykonuje takie przedłużanie rzęs!

Zabieg:

  • Do każdej z naszych naturalnych rzęs zostaną doklejone trzy nowe, sztuczne – w odległości od 0,5 do 1.5 mm o naturalnych. Każda z nich doklejana będzie bardzo precyzyjniej, tak by uzyskać efekt trójwymiarowości: najkrótsza dobrana przez stylistę zostanie zamocowana w wewnętrznym kąciku oka, najdłuższa w zewnętrznym – to właśnie takie ułożenie pozwoli na powstanie ładnego, kociego oka.
  • Powstała w ten sposób nowa kępka rzęs (1 nasza + 3 sztuczne) będzie układała się w seksowny kształt litery „W”
  • Przedłużanie zawsze rozpocznie się od dolnych rzęs i ich zabezpieczenia na czas zabiegu (specjalna taśma lub żelowy płatek)
  • Ważne: zabieg pominie przedłużanie rzęs nie w pełni jeszcze rozwiniętych (nowych, określanych fachowo jako „baby lashes”) i uwzględniać będzie jedynie rzęsy już „dorosłe”

O tym, jak wygladaja rzęsy 3 1 mówi się dzisiaj w wielu miejscach dyskusyjnych, zarówno w sieci (portale urodowe, grupy, media społecznościowe), jak i poza nią. Osoby, które zdecydowały się już na taką poprawę oprawy oka przypominają, że choć sam zabieg trwa od dwóch do nawet trzech godzin, to już przed nim trzeba się do tego odpowiednio przygotować.

Praca stylisty nad okiem będzie dla nas nużąca dlatego ważne jest: wyspania się i podejście do zabiegu w stanie optymalnego wypoczęcia, zrezygnowanie z napojów podnoszących ciśnienie (na 2 godziny przed startem!) np. kawy, Energy drinków itd. To ważne, bo jeśli powieki będą nam drżeć, zabieg się wydłuży. Dodatkowo wspomina się też, że rzęsy 3:1 wyjdą ładnie na ciemnych rzęsach, dlatego przed przedłużaniem dobrze jest zrobić sobie hennę. Przyciemni ona rzęsy i świetnie je przygotuje do dalszych zabiegów.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Bądź pierwszy i oceń artykuł