Fit lovers – niezwykła para prosto z siłowni!

0
(0)

Aktywność fizyczna, sport, wspólna pasja, miłość i biznes – tak w skrócie można przedstawić historię jednej z najbardziej znanych w Polsce par, której przygoda zaczęła się od wspólnych treningów. Dziś fit lovers czyli Pamela i Mateusz tworzą nie tylko zgrany związek, ale i świetnie prosperujący biznes, który rozwinął się z ich wspólnej pasji.

Kim są fit lovers?

Pod tym zgrabnym i niezwykle trafnym określeniem od dobrych już kilku lat działa w sieci para młodych ludzi, która poznała się dzięki wspólnej pasji: ćwiczeniom na siłowni. To, jak sami o sobie mówią, sportowcy z wykształcenia, doświadczenia ale przede wszystkim zamiłowania, które pozwoliło im odnaleźć siebie i stworzyć razem coś wyjątkowego.

W social mediach parę można obserwować m.in.: na Instagramie (tu śledzi ich ponad 1,7 mln osób, które regularnie udzielają się pod dodawanymi treściami, komentują, wspólnie z nimi ćwiczą i cieszą się aktywnym życiem), na TikToku (ponad 2 mln followersów, co stawia parę w ścisłej czołówce polskich celebrytów sportowych), na YouTubie (ponad 1.67 mln subskrybentów i setki filmów nie tylko kręcących się wokół sportu, ale i codziennego życia, mieszkania, przeprowadzek, zmian i ciekawostek). Poza wspólnym kanałem prowadzą też osobne profile m.in. Beauty by Pamela na Youtube i Matt Meknife w tym samym miejscu, ale szczytem popularności cieszy się kanał, który tworzą razem i to właśnie on przyciąga wciąż nowych obserwatorów.

Aplikacja FitLovers – co, jak, gdzie?

Na fali rosnącej popularności, poza udzielaniem się w mediach społecznościowych, para zdecydowała o stworzeniu czegoś, z czego do codziennych treningów będą mogli korzystać jej fani. Tak właśnie powstała aplikacja, która łączy w sobie dietę i treningi. Wszystko zgodnie z filozofią i trybem życia jej autorów. Apka ta zawiera w sobie:

  • Skuteczne plany dietetyczne, które powstały we współpracy ze specjalistami. Tu znajduje się ponad 3000 przepisów, które wyróżniają się nie tylko smakiem, ale i dobrym zbilansowaniem kalorii i wartości odżywczych oraz sprytne zintegrowanie diety właśnie z ćwiczeniami. Dzięki temu można obserwować zarówno efekty aktywności fizycznej, jak i kalorie spalane w czasie treningów.
  • Indywidualną opiekę doświadczonej kadry sportowców i dietetyków
  • Treningi dostępne pod ręką, zawsze przez 24 godziny na dobę. Całość podzielono na trzy poziomy trudności, tak, by coś dla siebie znalazły tu zarówno osoby początkujące, średniozaawansowane, jak i te, które na sportowym trybie życie dosłownie „zjadły zęby”.

Dodatkowo w jej ramach można brać udział w wielu treningowych wyzwaniach, które poprawiają kondycję i wspomagają codzienne dbanie o swoje zdrowie. 

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Bądź pierwszy i oceń artykuł