Doskonałe narzędzie dla inżynierów i architektów projektujących konstrukcje drewniane szkieletowe

0
(0)

Konstrukcje drewniane, czyli konstrukcje, które są złożone z połączonych elementów drewnianych tworzących szkielet budynku należy zaprojektować z wykorzystaniem odpowiedniego oprogramowania. Doskonałymi do tego narzędziami jest Archicad oraz Archiframe. W tym artykule przedstawimy Ci podstawowe informacje dotyczące tych narzędzi.

Czym jest Archicad?

Archicad to wyspecjalizowany program, który został opracowany przez węgierską firmę Graphisoft z myślą o projektowaniu architektonicznym. To również jeden z najbardziej cenionych oprogramowań w biurach architektonicznych. Daje bowiem możliwość jednoczesnego tworzenia dwuwymiarowych rysunków oraz widoków perspektywicznych, a także aksonometrycznych.

Czym jest Archiframe?

Archiframe natomiast jest pakietem dodatkowych narzędzi do Archicada, przeznaczonym do tworzenia konstrukcji drewnianych szkieletowych. Umożliwia sprawne projektowanie ścian, ram, stropów, konstrukcji dachowych czy słupkowo-belkowych.

Dlaczego to najlepsze narzędzia do konstrukcji drewnianych?

Archiframe to wysokiej klasy narzędzie do projektowania konstrukcji drewnianych szkieletowych. W połączeniu z Archicadem pozwala, za sprawą swoich unikalnych możliwości, na:

  • generowanie kompletu danych niezbędnych do stworzenia konstrukcji drewnianych,
  • opracowanie modeli 3D,
  • opracowanie rysunków konstrukcyjnych,
  • stworzenie listy cięć.

Sprawna integracja Archicada z Archiframe zapewnia komfortową pracę i pozwala na przygotowanie kompletnego projektu drewnianej konstrukcji od szkicu po model 3D. Szeroka funkcjonalność dodatku i intuicyjna obsługa gwarantują stworzenie oryginalnych projektów, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Możliwość swobodnej zmiany kształtów, wielkości i ustawień desek zapewnia precyzję i szczegółowość ostatecznej wersji, co z pewnością przełoży się na perfekcyjną realizację.

Archicad i Archiframe – dlaczego oferta WSC?

W sytuacji, gdy zdecydujesz się na Archicad u sprawdzonego i autoryzowanego dystrybutora, takiego jak na przykład WSC, masz gwarancję:

  • opieki sprzedażowej i posprzedażowej,
  • wsparcia ekspertów,
  • możliwości dołączenia do społeczności użytkowników Archicad oraz Archiframe.

Aby to wszystko było możliwe, konieczne jest jednak zaufanie wyłącznie autoryzowanemu dystrybutorowi oprogramowania dla architektów i projektantów. Jedną z takich firm jest Twój zaufany partner technologiczny, czyli firma WSC. Przejdź na stronę internetową WSC, aby sprawdzić całą ofertę: https://wsc.pl/, a także zapoznaj się z informacjami dotyczącymi stricte Archiframe: https://wsc.pl/produkty/archiframe. W serwisie odnajdziesz najważniejsze informacje dotyczące zarówno Archicadu, jak i Archiframe. Dowiesz się również, jakie są najbardziej innowacyjne rozwiązania wprowadzone do tych oprogramowań.

Jak przydatny był ten artykuł ?

Kliknij na gwiazdki i oceń artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Bądź pierwszy i oceń artykuł

Tagged with: