About

Mam na imię Agnieszka. Z nazwiskiem bywało różnie: przez większość życia byłam Szczurek, od kilku lat jestem Wesołowska. Tak, jestem żoną aktora. Tak, mam znajomych w show-biznesie. Tak, liznęłam tego świata: prywatnie i zawodowo. A jeśli już jesteśmy przy wątku zawodowym, to od zawsze zajmuję się dziennikarstwem. Na szczęście nie tylko hobbystycznie – tak, mam na to papiery. Dziennikarstwo jest moją pracą, pasją i stylem życia. Przez ponad 10 lat w branży zdobywałam doświadczenie w różnych redakcjach – zarówno newsowych, jak i rozrywkowych. Spotkałam wielu ciekawych ludzi: autorytetów, naukowców, polityków i gwiazdy. Potrzebowałam tej dekady, by dojrzeć do własnego projektu – dlatego stworzyłam WeSoWoW.

Jest to miejsce, w którym każdy z nas będzie czuł się wyjątkowo i swobodnie. Miejsce, które będzie źródłem nowej wiedzy, ale także świeżej perspektywy na tematy życia codziennego. Miejsce, w którym nie będzie tematów tabu, ale też sztucznej kontrowersji, czy taniej sensacji.

WeSoWoW dotyka tematów, które są moimi zainteresowaniami, spostrzeżeniami, wyborami i problemami. Mam nadzieje, że pośród moich spraw, i Ty znajdziesz coś o sobie i dla siebie. I nawet jeśli nie zawsze będziemy się zgadzać, to mam nadzieję, że WeSoWoW pozwoli Ci spojrzeć na życie z innej perspektywy.

Bo każdy z nas jest WoW!

N73A44611

Idea stworzenia własnego miejsca w sieci długo we mnie dojrzewała. Zbyt długo. Gdy już zrozumiałam, co chcę zrobić i jak się z Wami dzielić moimi doświadczeniami, cała reszta przyszła łatwo i naturalnie. Spotkałam na swojej drodze ludzi, którzy od samego początku mnie wspierali i bezinteresownie pomagali. Komunikację wizualną WeSoWoW stworzyła dla mnie cudowna Izabela Jurczyk ze znakomitej pracowni Studio Design, ilustracje do artykułów na bieżąco tworzy dla mnie wspaniała, młoda rysowniczka z ogromnym talentem i potencjałem – Edyta Klaper. Zdjęcia mojej skromnej osoby robi niezwykle zdolna i zapracowana Kasia Cegłowska.

Moje artykuły konsultuję z grupą profesjonalistów, aby podstawą publikowanych tekstów była wiedza merytoryczna, nie tylko intuicja. Z zakresu psychologii współpracuje ze mną Sylwia Miller – kwalifikowana psycholog i psychoterapeutka. Z dziedziny urody moją wiedzę uzupełnia Nina Gospodarek, a lekcje stylu odbieram od znakomitej stylistki z wieloletnim doświadczeniem w branży modowej – Dagmary Radzikowskiej. Mam nadzieję, że moje przemyślenia podparte wiedzą ekspertów, będą dla Was wartościowe.

Powstanie WeSoWoW zawdzięczam także grupie osób, których nazwisk nie zobaczycie w  moich tekstach. Dziękuję mojemu mężowi, Rózi (za to, że każdego dnia inspiruje mnie do refleksji nad sobą), Asi, siostrze i Marcinowi, Gabi i Łukaszowi, Joli oraz wszystkim, którzy mocno mnie wspierali i kibicowali, by WeSoWoW ujrzało światło dzienne. Bez Was nigdy by mi się to nie udało!

Beauty_5kz1_Fotor

Stopka 1