Atomówki Sabriny Pilewicz

Nie wiem, jak wy, ale ja doskonale pamiętam kultowe Atomówki. Zresztą swego czasu dziecięcy kanał Cartoon Network był dość częstym towarzyszem mojego dzieciństwa. Dlatego z ogromnym sentymentem spoglądam na nową kolekcję torebek Sabriny Pilewicz.

Projektantka postanowiła sprawić sporo radości kobietom, w których wciąż drzemią małe dziewczynki i z chęcią powracają do swojego dzieciństwa. A przynajmniej tej jego części, którą ubarwiały bohaterki kreskówki „Atomówki”. Bajka, Bójka i Brawurka były nierozłącznymi siostrzyczkami i każda z nich miała inną supermoc. Dzisiaj poprzez kolekcję Sabriny Pilewicz kultowe Atomówki nadają szyku najprostszej stylizacji.

SPxPOWERPUFFGIRLS_Kolekcja torebek Sabriny Pilewicz w kooperacji z Cartoon Network_fot. Maciej Nowak_8
Każda torebka robiona jest z prawdziwej, włoskiej, koloryzowanej skóry. Kształtem przypominają główki bohaterek i choć nie są zbyt duże, to jednak bardzo pojemne. Sabrina zaprojektowała bardzo łatwy dostęp do zawartości torebki, co osobiście uważam za bardzo pomysłowe. Torebki z wizerunkami Atomówek tworzą tzw. linię kolekcjonerską – oznacza to mniej więcej tyle, że ich ilość jest ograniczona i nie tak łatwa do nabycia. Cena takiej główki – Atomówki wynosi ok. 2,5 tys zł. Jednak projektantka wyszła też naprzeciw klientkom, które nie przepadają za wyrazistymi akcesoriami i w kolekcji zawarła modele o takim samym kształcie, ale wykonane z jednolitej skóry. Ich cena jest już o wiele niższa, a o przynależności do atomówkowej kolekcji świadczy skórzana zawieszka.

Twarzą kampanii najnowszej kolekcji torebek Sabriny Pilewicz została Karolina Pisarek. Na zdjęciach widać, że piękna modelka dobrze bawiła się podczas pracy z Bajką, Bójką i Brawurką.

SPxPOWERPUFFGIRLS_Kolekcja torebek Sabriny Pilewicz w kooperacji z Cartoon Network_fot. Maciej Nowak_9SPxPOWERPUFFGIRLS_Kolekcja torebek Sabriny Pilewicz w kooperacji z Cartoon Network_fot. Maciej Nowak_7SPxPOWERPUFFGIRLS_Kolekcja torebek Sabriny Pilewicz w kooperacji z Cartoon Network_fot. Maciej Nowak_5SPxPOWERPUFFGIRLS_Kolekcja torebek Sabriny Pilewicz w kooperacji z Cartoon Network_fot. Maciej Nowak_4SPxPOWERPUFFGIRLS_Kolekcja torebek Sabriny Pilewicz w kooperacji z Cartoon Network_fot. Maciej Nowak_1SPxPOWERPUFFGIRLS_Kolekcja torebek Sabriny Pilewicz w kooperacji z Cartoon Network_fot. Maciej Nowak_3

 

Zdjęcia: materiały prasowe

Stopka 1

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.